PROGRAMOWANIE APLIKACJI UŻYTKOWYCH

PROGRAMOWANIE APLIKACJI UŻYTKOWYCH

PROGRAMOWANIE APLIKACJI UŻYTKOWYCH

Studia w Trójmieście

programowanie aplikacji użytkowych

Odkryj studia programowanie aplikacji użytkowych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Programowanie aplikacji użytkowych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Programowanie aplikacji użytkowych to propozycja kształcenia, która powstała aby odpowiedzieć na dynamicznie zmieniające się potrzeby dzisiejszego rynku pracy oraz zainteresowanie samych potencjalnych kandydatów. Jeżeli jesteś osobą uzdolnioną technicznie, z uwagą śledzisz nowinki informatyczne, a komputery nie mają przed tobą tajemnic, to prawdopodobnie jest to propozycja dla ciebie. Pamiętaj jednak, że do osiągnięcia sukcesu podczas edukacji samo zamiłowanie do sprzętu elektronicznego może nie wystarczyć.

Podczas kształcenia szczególny nacisk zostanie położony na naukę programowania za pomocą najpopularniejszych języków, powszechnie wykorzystywanych przy tworzeniu oprogramowania i multimediów. Przyszli absolwenci zostają ponadto przygotowani do samodzielnej pracy nad wdrażaniem aplikacji internetowych oraz implementacji zabezpieczeń przed cyberatakami.

Jako abiturient zatrudnisz się na stanowisku programisty, twórcy multimediów, grafiki komputerowej, zabezpieczeń sieciowych we własnej działalności gospodarczej lub istniejących przedsiębiorstwach międzynarodowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE APLIKACJI UŻYTKOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)