TRANSPORT I LOGISTYKA W GOSPODARCE GLOBALNEJ

TRANSPORT I LOGISTYKA W GOSPODARCE GLOBALNEJ

TRANSPORT I LOGISTYKA W GOSPODARCE GLOBALNEJ

Studia w Trójmieście

transport i logistyka w gospodarce globalnej

Odkryj studia transport i logistyka w gospodarce globalnej w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Transport i logistyka w gospodarce globalnej studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Interesujesz się międzynarodową gospodarką, ekonomią i dziedzinami prawnymi? Wyróżnia cię wszechstronność uzdolnień i ciekawość otaczającego świata? Widzisz swoją przyszłość w branży transportowej i logistycznej? Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na wszystkie pytania, zdecydowaniem powinieneś rozważyć aplikację na transport i logistykę w gospodarce globalnej.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, w siatce której znajdziesz takie przedmioty, jak na przykład: handel międzynarodowy, globalne łańcuchy i sieci dostaw, czy funkcjonowanie rynków transportowo-logistycznych w gospodarce globalnej. Jako przyszły absolwent będziesz dysponował poszerzoną wiedzą na temat sprawnej organizacji procesów transportowych, spedycyjnych i logistycznych.

Gdzie będziesz mógł pracować jako absolwent transportu i logistyki w gospodarce globalnej? W administracji publicznej, przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych i transportowych, jednostkach konsultingowych lub w własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia TRANSPORT I LOGISTYKA W GOSPODARCE GLOBALNEJ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Morski w Gdyni

Uniwersytet Morski w Gdyni

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)