APLIKACJE MOBILNE I PLATFORMY INTERNETOWE

APLIKACJE MOBILNE I PLATFORMY INTERNETOWE

APLIKACJE MOBILNE I PLATFORMY INTERNETOWE

Studia w Katowicach

aplikacje mobilne i platformy internetowe

 

Odkryj studia aplikacje mobilne i platformy internetowe w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Aplikacje mobilne i platformy internetowe studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Podczas gdy coraz większa liczba użytkowników komputerów stacjonarnych postanawia przejść na urządzenia mobilne, zapotrzebowanie na twórców dedykowanego oprogramowania i aplikacji jest rosnące. Aplikacje mobilne i platformy internetowe to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, adresowana do osób zainteresowanych zgłębianiem zagadnień informatycznych i technologicznych.

Czego będziesz się mógł nauczyć podczas edukacji na aplikacjach mobilnych i platformach internetowych? Poznasz metody i techniki programistyczne, dzięki którym bez problemu stworzysz użyteczne aplikacje, strony internetowe oraz multimedia, obsługiwane przez wybrane urządzenia mobilne, poznasz istotę platform internetowych, a ponadto poszerzysz zdolność do analitycznego rozwiązywania złożonych problemów logicznych.

Na absolwentów ścieżki kształcenia, jaką są aplikacje mobilne i platformy internetowe będzie czekało zatrudnienie przede wszystkim w obszarze przedsiębiorstw informatycznych. Bez trudu obejmiesz stanowisko twórcy stron internetowych, aplikacji i oprogramowania mobilnego lub postarasz się o poprowadzenie własnej działalności.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia APLIKACJE MOBILNE I PLATFORMY INTERNETOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)