LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA

LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA

LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA

Studia w Bydgoszcz

logistyka przedsiębiorstw

 

Odkryj studia logistyka przedsiębiorstw w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka przedsiębiorstwa studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Logistyka przedsiębiorstwa to ścieżka kształcenia obejmują między innymi zagadnienia z szeroko rozumianego zarządzania procesami logistycznymi w przedsiębiorstwach. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych, z których korzystają laboratoria informatyczne oraz procesowemu i systemowemu podejściu do zagadnień z obszaru logistyki w przedsiębiorstwach, studenci otrzymują odpowiednie przygotowanie do wykonywania zawodu.

Program studiów dostarcza wiedzy między innymi z zakresu planowania oraz organizowania procesów logistycznych w przedsiębiorstwach, oceny i wyboru partnerów logistycznych, racjonalizacji zadań logistycznych w sferze produkcji i ekonomicznej oceny przedsięwzięć logistycznych przedsiębiorstw. Studenci zdobędą również kompetencje z zakresu organizacji w dystrybucji i gospodarki zapasami, poznają narzędzia informatyczne, które wspierają zarządzanie w procesach logistycznych oraz z unijną, oraz regionalną polityką logistyczną i zasadami realizacji jej na poziomie funkcjonowania przedsiębiorstw.

Absolwenci logistyki przedsiębiorstwa mogą rozpocząć karierę zawodową między innymi na takich stanowiskach jak menedżer do spraw transportu, rozwoju współpracy z dostawcami, obsługi klienta, menedżer łańcucha dostaw, magazynu, hurtowni, sprzedawca usług logistycznych czy kierownik działu logistyki i zakupów.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Bydgoska Szkoła Wyższa

Bydgoska Szkoła Wyższa

Jednostka prowadząca

Logistyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)