PROGRAMOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

PROGRAMOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

PROGRAMOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

programowanie aplikacji mobilnych

Odkryj studia programowanie aplikacji mobilnych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Programowanie aplikacji mobilnych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Programowanie aplikacji mobilnych to nowoczesna propozycja kształcenia, która doskonale wpisuje się w oczekiwania współczesnego rynku pracy. Dla studentów to niepowtarzalna okazja, by zdobyć specjalistyczną wiedzę z obszaru projektowania oraz tworzenia aplikacji internetowych, intranetowych i mobilnych.

W trakcie realizowanych zajęć studenci uczą się radzić sobie z wyzwaniami związanymi z integrowaniem wielu technologii w ramach jednej aplikacji. Nauczysz się tworzyć aplikacje mobilne zintegrowane z serwisami webowymi, a także tworzyć aplikacje działające na fizycznych urządzeniach.

W zależności od nabytych kompetencji możesz pracować jako programista iOS, programista Android, programista gier mobilnych, programista mobile, iOS Developer, Android Developer, Manager projektu mobilnego, UX/UX mobile Designer. Absolwenci są gotowi do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a zarazem zajmowanie się projektowaniem i budową własnych aplikacji. Mogą być zatrudnieni również w zespołach informatyków pracujących nad tworzeniem aplikacji i systemów mobilnych.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE APLIKACJI MOBILNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)