PROGRAMOWANIE GIER I APLIKACJI MOBILNYCH

PROGRAMOWANIE GIER I APLIKACJI MOBILNYCH

PROGRAMOWANIE GIER I APLIKACJI MOBILNYCH

Studia w Katowicach i woj. śląskim

programowanie gier i aplikacji mobilnych

Odkryj studia programowanie gier i aplikacji mobilnych w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Programowanie gier i aplikacji mobilnych studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Programowanie gier i aplikacji mobilnych to nowoczesna propozycja kształcenia, która jest odpowiedzią na nieustannie rozwijający się rynek gier komputerowych i aplikacji mobilnych. Studenci nie tylko uczą się programować, zdobywają także wiedzę i umiejętności odnoszące się do grafiki komputerowej.

Interdyscyplinarnie skonstruowany program studiów umożliwi Ci nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia i programowania gier komputerowych z uwzględnieniem gier strategicznych i edukacyjnych, a także w odniesieniu do projektowania i programowania aplikacji mobilnych. Nauczysz się wykorzystywać silniki gier, projektować interfejs gier, programować w językach: C#, Java, Pathon czy Java Script.

Absolwenci mają bardzo wiele możliwości rozwoju zawodowego i naukowego. Zatrudniani są w zespołach projektowo-programistycznych firm, które zajmują się wytwarzaniem: gier, aplikacji multimedialnych oraz aplikacji mobilnych, a także w zespołach zajmujących się wytwarzaniem interaktywnych systemów internetowych, które korzystają z rozwiązań HTML 5.0 oraz Java Script.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PROGRAMOWANIE GIER I APLIKACJI MOBILNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)