SIECI KOMPUTEROWE: BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE

SIECI KOMPUTEROWE: BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE

SIECI KOMPUTEROWE: BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

sieci komputerowe: bezpieczeństwo i zarządzanie

Odkryj studia sieci komputerowe: bezpieczeństwo i zarządzanie w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Sieci komputerowe: bezpieczeństwo i zarządzanie studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Sieci komputerowe: bezpieczeństwo i zarządzanie to interdyscyplinarnie opracowana propozycja kształcenia, która odpowiada na zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Studenci mają okazję zgłębiać zagadnienia związane z sieciami komputerowymi, ochroną ich bezpieczeństwa, a także nabywają kompetencje kierownicze i menedżerskie.

Program studiów tworzony jest w kompleksowy sposób. W trakcie realizowanych zajęć studenci uczą się rozpoznawać atak na infrastrukturę, poznają techniki tworzenia sieci komputerowych oraz elementy infrastruktury.

W życiu zawodowym możesz między innymi zarządzać sieciami komputerowymi oraz serwerowymi systemami sieciowymi w szkołach, urzędach, czy też małych i średnich przedsiębiorstwach. Absolwenci pracują również w firmach komputerowych, centralach i filiach banków, urzędach administracji państwowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia SIECI KOMPUTEROWE: BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Śląska w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)