Studiuj w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim!

Studiuj w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim!

Studia Łódź - Uniwersytet Łódzki

06.07.2022

Chcesz studiować w centrum życia akademickiego? Taką możliwość daje Filia Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Filia Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim funkcjonuje od 1998 roku i kształci studentów w ramach czterech kierunków: Leśnictwa, Turystyki i rekreacji, Administracji i Zarządzania. Studenci Filii są pełnoprawnymi studentami Uniwersytetu Łódzkiego, a zatem oprócz szerokiego dostępu do wiedzy przekazywanej przez doświadczoną kadrę, otrzymują możliwość uczestnictwa w bogatym życiu akademickim, zarówno na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, jak i Łodzi.

Co można zyskać zostając studentem Filii? Przede wszystkim wykształcenie, zdobywane pod okiem uznanych wykładowców, a oprócz tego dostęp do biblioteki naukowej, liczącej ponad 13 500 książek oraz 40 tytułów czasopism fachowych, szansę na stypendium przyznawane za dobre wyniki w nauce oraz stypendium socjalne, jak również wygodę, ponieważ wszystkie zajęcia, zaliczenia i egzaminy odbywają się w jednym miejscu, czyli w siedzibie przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego: www.uni.lodz.pl/strefa-kandydata

Komentarze (0)