Politechnika Bydgoska zaprasza na szkolenie Lean Management

Politechnika Bydgoska zaprasza na szkolenie Lean Management

Studia Bydgoszcz - Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

19.04.2023

Politechnika Bydgoska zaprasza na szkolenie Lean Management

Biuro Kształcenia Biznesowego PBS zaprasza na szkolenie "Lean Management - filozofia zarządzania przedsiębiorstwem od podstaw teoretycznych  do praktycznych rozwiązań". Kurs realizowany jest przystosowany dla poczatkujących. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych filozofią lean management. Szkolenie prowadzone jest przez SOHBI Craft Poland Sp.z.o.o. w terminie 12-13.05.2023 r.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi założeniami teoretycznymi "szczupłego zarządzania" przedsiębiorstwem i procesem oraz zobrazowanie na praktycznych przykładach wdrożonych i funkcjonujących rozwiązań opartych o lean management. 
Wydarzenie będzie prowadzone przez wieloletnich praktyków. Czas trwania szkolenia szacuje się na 8:30-16:30.
W harmonogramie pierwszego dnia znajdziemy m.in. "Założenia 5S: teoria, wdrożenie, utrzymanie i prezentacja korzyści" oraz "Case study i panel dyskusyjny". Z kolei w dniu kolejnym wysłuchamy wykładów m.in.  na temat: "Korzyści i ROI ze stosowania narzędzi Lean Managemnt" oraz "Rola świadomości, szkoleń i motywowania pracowników w procesach Lean Management".
Cena kursu wynosi 450 zł brutto. 
Podczas kariery studenckiej istotne jest doszkalanie oraz aktywność pozauczelniana. Inicjatywa, jaką jest szkolenie "Lean Management" jest przejawem wysokiego zaangażowania PBS w poszerzanie horyzontów swoich studentów. 
Jeśli rozważałeś studia w Bydgoszczy o profilu inżynierskim, zapoznaj się z ofertą kierunków studiów Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich i przystąp do procesu rekrutacji na studia na uczelni. Zrób krok w kierunku lepszej przyszłości!

Komentarze (0)