Maturzysto, Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza na lody!

Maturzysto, Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza na lody!

Studia Szczecin - Politechnika Morska w Szczecinie

06.07.2023

Maturzysto, Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza na lody!

Już 7 lipca 2023 r. maturzyści odbiorą swoje świadectwa dojrzałości. Na wszystkich absolwentów szkół średnich będzie czekała zimna przekąska. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia pracowników Politechniki Morskiej znajdziecie w trzech różnych punktach — w tym w Szczecinie. 
Maturzyści, wasze zmagania z egzaminem dobiegły końca już w maju, teraz czas na zasłużoną nagrodę — wyniki. Już jutro poznacie efekty waszej kilkuletniej nauki i dowiecie się, czy wasze wyniki zapewnią wam miejsce na studiach na wymarzonej uczelni.  
Tegoroczna akcja "lody dla maturzystów" rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 14:00. Pracownicy Politechniki Morskiej powitają maturzystów w kilku lodziarniach: Solony Karmel Alei Papieża Jana Pawła II 49 w Szczecinie, Górce & Kulce na ul. Sikorskiego 126 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Dolce&Freddo na ul. het. Stefana Czarnieckiego 13b w Stargardzie. Aby otrzymać zimny poczęstunek, należy pochwalić się swoim świadectwem maturalnym.
Pamiętajcie, że nie samymi kaloriami żyje człowiek! Pracownicy Politechniki Morskiej w wybranych lodziarniach zapoznają was z ofertą edukacyjną uczelni i odpowiedzą na wszystkie trapiące was dotąd pytania, dotyczące okresu rekrutacyjnego na PM. Wpadnij na lody dla ochłody i przekonaj się, że Politechnika Morska jest dobrym wyborem na przyszłość.

Komentarze (0)