Dni Otwarte w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP) 2024

Dni Otwarte w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP) 2024

Studia Poznań - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

19.03.2024

Dni Otwarte w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP) 2024

Tegoroczny Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbędzie się 24 marca 2024 r. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 14:00. Uczestnicy zapoznają się z ofertą edukacyjną UEP, zasadami rekrutacyjnymi oraz warunkami studiowania.

Dni otwarte na uczelniach stanowią niepowtarzalną okazję dla przyszłych studentów do bliższego poznania uczelni i podjęcia świadomej decyzji dotyczącej ich dalszej ścieżki edukacyjnej. Podczas wydarzenia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu uczestnicy poznają szczegóły dotyczące studiów na konkretnych kierunkach oraz zgłębią tajniki procesu rekrutacyjnego.

Dni otwarte na UEP to miejsce spotkań przyszłych i obecnych studentów. Wydarzenie stwarza możliwość rozmowy z wykładowcami oraz starszymi kolegami, którzy chętnie odpowiedzą uczestnikom na wszystkie pytania i wymienią się swoimi doświadczeniami na uczelni.

więcej: https://ue.poznan.pl/kandydaci/

 

UEP dni otwarte 2024 - harmonogram i terminy

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli zwiedzić stoiska informacyjne poszczególnych kierunków, gdzie doradcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich dotąd pytania.

 

Harmonogram

Podczas wydarzenia dowiesz się:

  • jakie kierunki i specjalności znajdziesz w ofercie Uczelni? Będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielami każdego zakresu studiów!
  • jak wygląda proces rekrutacji? Porozmawiasz z pracownikami Biura Rekrutacji, którzy objaśnią Ci zasady rekrutacji.
  • gdzie i jak pojechać na Erasmusa i inne zagraniczne programy wymian?
  • czy masz szansę na stypendium i akademik? Dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić przy przyznawaniu stypendiów i miejsc w akademikach.
  • czy studenci tylko się uczą? Poznasz studentów, którzy powiedzą jak rozwijają swoje zainteresowania. Poczujesz atmosferę studiowania z organizacjami studenckimi UEP.
  • jakich języków obcych Cię nauczymy oraz jak nowoczesna jest nasza biblioteka.

Komentarze (0)