Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych - rekrutacja na semestr letni

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych - rekrutacja na semestr letni

Studia Warszawa - Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

16.02.2022

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych - rekrutacja na semestr letni

W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych trwa rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2021/2022. Rekrutacja rozpoczęła się 4 stycznia 2022 roku i prowadzona jest na studia pierwszego i drugiego stopnia, studia podyplomowe, a także na kursy internetowe.

W ofercie uczelni znajdują się kierunki takie jak: informatyka i zarządzanie. Wśród kierunków studiów podyplomowych kandydaci mają do wyboru: zarządzanie oświatą z edukacją spersonalizowaną, cyberbezpieczeństwo systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, systemy informatyczne, aplikacje i bazy danych, a także Big Data oraz bazy danych i ich aplikacje.

Rekrutacja na kursy internetowe rozpoczęła się w styczniu i będzie trwała do końca lutego 2022 roku. Kursy prowadzone są w języku polskim lub angielskim z zakresu między innymi: matematyki dyskretnej, podstaw programowania w języku Java, algorytmów i struktur danych, a także systemów zarządzania treścią oraz rachunkowości i finansów podmiotów gospodarczych.

Grafika komputerowa, multimedia, relacyjne bazy danych oraz systemy cyfrowe i podstawy elektroniki to kursy, które będą odbywały się w trybie stacjonarnym. Uczestnicy kursu odbędą pięciodniową sesję na terenie uczelni. Słuchacze podczas 30 godzin zajęć otrzymają pożądaną wiedzę i umiejętności.

 

Studia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych mieści się w Warszawie i słynie z wysokiej jakości kształcenia. Absolwenci akademii należą do najbardziej pożądanych pracowników na rynku pracy. Kandydaci na studia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych mają do wyboru 6 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Sprawdź PJATK w Warszawie kierunki studiów

W rankingu najpopularniejszych kierunków studiów króluje informatyka, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej kandydatów. Podczas toku studiów słuchacze zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu: zasad budowy oprogramowania i sieci komputerowych, podstawowych technik baz danych, a także programowania w podstawowych językach takich jak C++ i Java. Podczas nauczania specjalistycznego studenci mogą wykształcić się z dziedzin takich jak: robotyka, multimedia, bazy danych lub programowanie systemowe i sieciowe.

Wśród popularnych kierunków znajduję się grafika, która realizowana jest na Wydziale Sztuk Nowych Mediów. Kierunek postał przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Podczas zajęć praktycznych i teoretycznych słuchacze zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu: podstaw edukacji artystycznej, obsługi komputerów, zasad fotografii oraz modelowania trójwymiarowego. Przedmioty prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę naukowców akademickich i specjalistów w danej dziedzinie.

Kierunkiem wartym uwagi jest architektura wnętrz. Studia przeznaczone są dla osób planujących prace związaną z między innymi: projektowaniem elementów przestrzeni architektonicznej i użyteczności publicznej, aranżowaniem powierzchni wystawowych i targowych, a także projektowaniem mebli i elementów wystroju wnętrz. Program kształcenia został starannie przygotowany, tak aby studenci otrzymali pożądane kwalifikacje. Zajęcia prowadzone są przez cenionych wykładowców, którzy korzystają z nowoczesnych i zaawansowanych technologii.

Komentarze (0)