Informatyka - Warszawa

Informatyka - Warszawa

Informatyka - Warszawa

Studia w Warszawie na kierunku

informatyka

Odkryj kierunek informatyka w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Informatyka studia Warszawa | woj. mazowieckie

Spróbujmy wyobrazić sobie świat bez Informatyki…To niemożliwe, prawda? Łatwiej nam pogubić się w ciągłym postępie i rozwoju tej dziedziny, niż zaryzykować stwierdzenie, że będzie kiedyś niepotrzebna. Gdyby porównać Informatykę do dowolnej dyscypliny sportowej, to na igrzyskach olimpijskich zawsze stawałaby na podium i zdobywała medal, niezależnie czy w konkurencji wpływania na nasze życie, czy popularności wśród kandydatów na studia.

Kierunek Informatyka w Warszawie to poznanie tej dziedziny od każdej strony. Studenci poznają obszary przetwarzania informacji, algorytmów, modelowania systemów, programowania, bezpieczeństwa i ochrony danych, projektowania rozwiązań informatycznych. Ponadto, uczą się posługiwać nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, czy też obsługiwać sprzęt komputerowy.

Kierunek Informatyka w Warszawie to podział na tzw. treści podstawowe i kierunkowe. Razem tworzą nieszablonową wiedzę, na bazie której nabywane są kolejne umiejętności.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST KIERUNEK INFORMATYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Kierunek informatyka możesz studiować na:

Wydział Cybernetyki

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Kierunek informatyka możesz studiować na:

Informatyka

Grupa Uczelni Vistula w Warszawie

Kierunek informatyka możesz studiować na:

Informatyka

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek informatyka w Warszawie?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Informatyka w Warszawie? Proces kwalifikacyjny stanowi konkurs świadectw, a w nim najistotniejszych przedmiotem jest oczywiście matematyka. W gronie przedmiotów do wyboru znajdują się jeszcze: fizyka, informatyka, chemia. Warto jednak sprawdzić dokładny przebieg procesu rekrutacji, gdyż kryteria mogą ulegać zmianie, bądź różnić się w zależności od uczelni, czy konkretnego wydziału. Wymagania na Informatykę są wysokie także dlatego by potem, w procesie nauki, poradzić sobie z bogatą siatką przedmiotów.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jaka praca po studiach na kierunku Informatyka w Warszawie?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Informatyka w Warszawie? Absolwenci znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach i instytucjach eksploatujących sieci i systemy komputerowe, firmach i korporacjach wytwarzających oprogramowanie systemowe i aplikacyjne, firmach projektujących i tworzących oprogramowanie, przedsiębiorstwach i jednostkach zajmujących się infrastrukturą IT.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Informatyka w Warszawie?

Dobrze wiemy, że miejsce ma ogromny wpływ na proces kształcenia. Zatem, należy zadać pytanie: Jakie ma kierunek Informatyka w Warszawie opinie? Łukasz, student Informatyki mówi:

„Studiować Informatykę w Warszawie to było moje marzenie od początku liceum. Bardzo pilnie się uczyłem, a podręczniki do matematyki to praktycznie trzymałem pod poduszką. Studiowanie Informatyki to prestiż i pierwszy krok do ciekawej kariery zawodowej i fajnej pracy.”

KIERUNKI INFORMATYCZNE W WARSZAWIE

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia informatyczne wybrać

Studia na kierunku informatyka - wszystko co musisz wiedzieć

Studia informatyczne w Warszawie

Jakie są kierunki informatyczne w Warszawie

Co zdawać na maturze

 

Komentarze (0)