Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Studia Warszawa - Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

19.02.2022

Grafika studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Grafika to kierunek należący do dziedzin artystycznych, kształtujący studentów w szczególności do samodzielnego podejmowania twórczości oraz posługiwania się zarówno tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi środkami przekazu artystycznego w twórczości graficznej lub projektowej.

Absolwenci grafiki mogą szukać zatrudnienia m.in. w: agencjach reklamowych lub instytucjach kultury. Wykształceni twórcy mogą rozpocząć własną działalność artystyczną.

Studia na kierunku grafika w SAN WARSZAWA
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Program studiów i przedmioty

W trakcie zajęć na kierunku grafika studenci poznają m.in. praktyczne podstawy reklamy i tworzenia animacji; techniki realizacji filmów reklamowych i artystycznych; tworzenia wizualizacji oraz grafiki 3D.

W programie tych studiów znajdują się także przedmioty teoretyczne dotyczące np.: estetyki, psychofizjologii widzenia, komunikacji wizualnej czy historii sztuki i kultury.

W programie studiów na kierunku grafika znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • cyfrowe struktury przestrzenne
 • montaż wideo, fotografia
 • malarstwo i rysunek w przestrzeni społecznej
 • pracownia grafiki wydawniczej
 • podstawy grafiki projektowej
   

Sprawdź także:

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie kierunki studiów

Warszawa kierunki studiów
 

Przykładowe specjalności

Reklama – Absolwent przygotowany jest m.in. do: projektowania graficznego w przestrzeni intermedialnej; samodzielnej i zespołowej pracy w studiach projektowych, studiach reklamowych i instytucjach kultury.

Multimedia – Absolwent przygotowany jest m.in. do: projektowania obrazów multimedialnych (grafika prezentacyjna i 3D, animacja cyfrowa, montaż wideo); tworzenia grafiki np. do gier komputerowych.
 

Praca po studiach

Absolwenci grafiki przygotowani są do twórczej działalności zawodowej w środowiskach np. reklamowych, medialnych, kulturalnych czy artystycznych. Utalentowani artyści mogą podjąć własną działalność gospodarczą, a także szukać zatrudnienia na stanowiskach freelancerskich.

Absolwenci grafiki mogą szukać zatrudnienia w takich miejscach jak:

 • agencje graficzne i fotograficzne
 • agencje reklamowe i marketingowe
 • wydawnictwa, ośrodki kultury
 • studia filmowe i telewizyjne
 • firmy tworzące gry komputerowe
 • własna działalność gospodarcza/artystyczna
 • instytucje wystawiennicze
   

Zasady rekrutacji

Rekrutacja na studia artystyczne w uczelniach niepublicznych najczęściej odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Kandydaci na grafikę w Społecznej Akademii Nauk powinni dokonać odpowiedniej opłaty rekrutacyjnej oraz dostarczyć wymagane dokumenty do Działu Rekrutacji.

Informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie

Kandydaci na studia w Warszawie mają do wyboru ponad 20 kierunków stacjonarnych, niestacjonarnych i online, które znajdują się w ofercie Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Studenci tej szkoły wyższej rozwijają swoje kompetencje w duchu innowacyjności i otwartości. Absolwenci tej uczelni specjalizują się w szczególności w społecznych dziedzinach nauki, jednak SAN w Warszawie oferuje także kierunki o charakterze ścisłym.

Komentarze (0)