Mikrobiznes

Mikrobiznes

Mikrobiznes – Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Dzisiaj liczy się kreatywność. Pomysł na samego siebie. Co ważne, nie trzeba tworzyć gigantycznych planów i projektów, aby prowadzić satysfakcjonującą działalność i cieszyć się zaufaniem i sympatią klientów. Współczesny rynek kibicuje tym, którzy chcieliby działać na własną rękę, pracować na własne nazwisko, niezależnie do branży. Dlatego powstają kierunki kształcenia, aby zainteresowani mogli dowiedzieć się, jak to zrobić. W jaki sposób zostać szefem dla samego siebie. Najlepszy przykład niechaj stanowi kierunek Mikrobiznes, oferowany w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, gdzie prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia.

Kierunek Mikrobiznes w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu zakłada pozyskanie wiedzy ekonomicznej, która przygotowuje do założenia i prowadzenia małej firmy, jak również naukę podstaw konkretnego zawodu rzemieślniczego. Studenci uczą się planować działania, pozyskiwać finansowanie oraz wdrażać rozwiązania na rynku w zakresie prowadzenia biznesu, prowadzić negocjacje i budować relacje z klientami, wykorzystywać narzędzia marketingu i promocji w małej firmie, jak również zarządzać projektem. Co ważne, dzięki współpracy z instytucjami nadającymi uprawnienia zawodowe studenci mogą podejść do egzaminu czeladniczego w ponad pięćdziesięciu zawodach. Egzamin ten jest uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Mikrobiznes w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu to najlepsza okazja do rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy pod okiem najlepszych specjalistów , tzw. mistrzów rzemiosła, wykwalifikowanych w konkretnych zawodach, na praktykach organizowanych za pośrednictwem Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej. Świadectwo czeladnicze jest dokumentem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w rzemiośle, honorowanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. W niektórych państwach Europy Zachodniej świadectwo to jest wymagane przy zatrudnieniu w wybranym zawodzie. Umożliwia i ułatwia zatem podjęcie pracy oraz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Kandydaci na studia coraz częściej poszukują kierunków innowacyjnych, nowoczesnych, które zagwarantują wiedzę dostosowaną do wymagań współczesności. Takie kierunki można znaleźć w stolicy Dolnego Śląska, a dokładniej rzecz ujmując, w jednej z uczelni.

 

Jakie ma Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu opinie?

Oliwia, studentka Mikrobiznesu mówi:

„Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to najlepsze przygotowanie do prowadzenia własnego biznesu. Tutaj każdy nauczy się wszystkiego, czego potrzebuje, aby prężnie działać na rynku. Studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu to przepis na sukces.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Mikrobiznes w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu:

Absolwent kierunku Filologia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • kierowania zespołem,
  • budowania relacji z klientami,
  • pozyskiwania finansowania,
  • narzędzi marketingu i promocji.

 

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Mikrobiznes:

Absolwent kierunku Mikrobiznes w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu może znaleźć zatrudnienie:

  • we własnej działalności gospodarczej.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzania wybrać

Studia na kierunku Mikrobiznes - wszystko co musisz wiedzieć

Studia zarządzania we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu kierunki

Jakie są kierunki zarządzania we Wrocławiu

Co zdawać na maturze

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzania wybrać

Studia na kierunku Mikrobiznes - wszystko co musisz wiedzieć

Studia zarządzania we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu kierunki

Jakie są kierunki zarządzania we Wrocławiu

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)