Studia zarządzanie Wrocław

Studia zarządzanie Wrocław

Studia zarządzanie Wrocław

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie we Wrocławiu

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Wrocław | woj. dolnośląskie

Studia z zarządzania we Wrocławiu to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności do wykorzystania w biznesie i twórczej pracy w branży reklamowej. Dzięki powzięciu decyzji o rozwijaniu kariery w roli Project Managera czy E-marketingowca, zapewnisz sobie wspaniałą przyszłość w rozwojowej branży. Umiejętności zarządcze, projektowe, komunikacyjne są doceniane w biznesie, dlatego zarobki osób o takim profilu wykształcenia są co najmniej zadowalające.

Studia zarządzanie możecie realizować we Wrocławiu na największych publicznych uczelniach, uczelnie prywatne również prowadzą kształcenie w tym zakresie. Najciekawszą ofertę studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przytoczyliśmy poniżej. Studia zarządzania i marketingu to studia ekonomiczne - i socjologiczne. Bowiem liczby, łączą się w tym przypadku z zachowaniami ludzi, potrzebami i możliwością ich kształtowania. Studia te dostarczą Wam wiedzy o efektywnym prowadzeniu biznesu. Dzięki nim doskonale zrozumiecie, dlaczego zorientowanie na klienta i użytkownika produktów, czy usług, gwarantuje sukces przedsięwzięcia.

Posiądziecie także umiejętności sprawnego planowania i organizowania życia przedsiębiorstwa, a także sprawnego przeprowadzania projektów. Obok nauki oferowanej przez uczelnie, warto podczas studiów wybrać dziedzinę, w której będziecie się specjalizować - jest to niezwykle ważne, by oprócz umiejętności zarządczych i kreatywnych myśli, mieć bardzo dobre rozeznanie w przedmiocie sprawy, którą się zajmujecie. Dlatego, sprawdźcie co was najbardziej interesuje i od samego początku dobierajcie dla siebie praktyki i staże, które poprowadzą Was Waszą ścieżką zawodową. A póki co, sprawdźcie, jakie kierunki na studiach zarządzania i marketingu oferują Wam wrocławskie uczelnie.

POPULARNE KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W MIEŚCIE WROCŁAWIU

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W MIEŚCIE WROCŁAWIU SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W MIEŚCIE WROCŁAWIU

management
mikrobiznes
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzania we Wrocławiu

Aby dostać się na studia zarządzanie we Wrocławiu należy podejść do konkursu świadectw, podczas którego komisja rekrutacyjna wyłania najlepszych kandydatów na studia. Aby zwiększyć swoje szanse, zanim podejmiecie decyzje o zdawaniu konkretnego przedmiotu na egzaminie maturalnym, sprawdźcie wymogi danego kierunku, by jak najlepiej przygotować się na studia i zwiększyć swoje szanse.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne we Wrocławiu

Zarządzać można wszystkim; pieniędzmi, czasem, przedsiębiorstwem. A skoro tak, to zarządzać można też własną edukacją. Studia z zakresu zarządzania to ciekawy, coraz popularniejszy i coraz szerszy obszar kształcenia. Nowoczesnych kierunków przybywa, otwierają się nowe specjalności, a wszystko to jest wynikiem współczesnego rynku, który potrzebuje fachowców o jasno określonych kompetencjach. Co ważne, przestrzeń dydaktyczna jest tak duża, że czymś niezrozumiałym byłby fakt, iż studia zarządzania byłyby niedostępne w formie niestacjonarnej. A to przecież dzięki nauce w takim właśnie trybie można rozwinąć w sobie niezwykle istotne dzisiaj umiejętności.

Niestacjonarne studia zarządzania oprócz wiedzy tej płynącej z zajęć, rozwijają w studentach także samodzielność, umiejętność zarządzania czasem, organizowania pracy własnej, dociekliwości, poszukiwania i analizowania informacji. Dlaczego? Powód wydaje się oczywisty. Studia niestacjonarne polegają na tym, że zajęcia odbywają się w ramach tzw. zjazdów, czyli w weekendy. Na tej podstawie realizowane w programie zagadnienia muszą ulec choć lekkiemu skondensowaniu i zwarciu, aby móc bez przeszkód przejść wszystkie edukacyjne założenia.

To prowadzi do kolejnego aspektu, jakim jest poszerzanie wiedzy we własnym zakresie. Może brakować czasu, aby w trakcie zajęć omówić zagadnienia sprawiające trudności, bądź wątpliwości.

POPULARNE KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE NIESTACJONARNE W MIEŚCIE WROCŁAWIU

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W MIEŚCIE WROCŁAWIU - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
H
I
K
L
M
N
O
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Praca po studiach z zarządzania

Szansa na znalezienie pracy po studiach zarządzania i marketingu wynosi statystycznie 83%! Tak, to bardzo dobrze rokuje dla Waszej przyszłości zawodowej. Absolwenci zarządzania i marketingu znajdują pracę w wielkich korporacjach międzynarodowych, jak i małych agencjach pracy, marketingu, czy reklamowych. Dzięki nabytym umiejętnościom świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych w państwowych jednostkach samorządowych.

Po studiach zarządzania możecie kierować skomplikowanym projektami finansowymi, jak i kulturalnymi - w zależności od tego, co bardziej Wam odpowiada i co lubicie. Jeśli jesteście dobrzy w tym, czego się uczyliście i co poznawaliście przez lata studiów, to wy będziecie wybierać pracę, która Wam podpasuje pod każdym względem. Zapotrzebowanie na marketingowców i pracowników agencji reklamowych jest wciąż bardzo duże. To reklama napędza biznes. 

POZOSTAŁE UCZELNIE W MIEŚCIE WROCŁAWIU NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

25 Uczelni we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z największych ośrodków akademickich. Na 10 uczelniach publicznych i kilkunastu niepublicznych studiuje blisko 100 tysięcy studentów. Według rankingów oceniających blisko 200 szkół wyższych, uczelnie we Wrocławiu są jednymi z najlepszych w kraju.

 

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują wrocławskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów we Wrocławiu

 

MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU STUDIA ZARZĄDZANIE

Studia zarządzanie z powodzeniem możecie realizować na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na którym to prowadzone są takie kierunki studiów jak:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów
 • specjalności na zarządzaniu: team leader, menedżer kreatywny, przedsiębiorczość w biznesie, zarządzanie projektami (tylko studia stacjonarne), zarządzanie zasobami ludzkimi
 • bachelor of business management (BBM) - studia magisterskie, tylko w języku angielskim

 


POLITECHNIKA WROCŁAWSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Politechnika Wrocławska również prowadzi modne studia zarządzania na Wydziale Informatyki i Zarządzania na kierunkach:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne, licencjackie i magisterskie
 • specjalności do wyboru na II stopniu: inżynieria finansowa, przedsiębiorczość, innowacje i projekty, technologie informacyjne w zarządzaniu, zarządzanie procesami przedsiębiorstwa, zachowania i decyzje menedżerskie (tylko dla inżynierów)
 • Organizational management - studia I stopnia, stacjonarne, studia w języku angielskim
 • Information and Communication Management - studia I stopnia, stacjonarne, studia w języku angielskim
 • Business Information Systems - studia II stopnia, stacjonarne, studia w języku angielskim

 


SWPS WE WROCŁAWIU STUDIA ZARZĄDZANIE

Możecie również zrealizować studia podyplomowe na prywatnej uczelni SWPS, na której to oferowane są kierunki z zakresu marketingu i zarządzania:

 • master class of management - psychologia działań menadżerskich
 • User Experience Design
 • Negocjacje i mediacje w organizacjach i biznesie
 • Podyplomowe Studia Trenerów Biznesu
 • Przywództwo, zarządzanie zespołem i konfliktem interesów - wpływ społeczny w organizacji
 • trener kreatywności i lider innowacyjności
 • zarządzanie potencjałem pracowników

 


UNIWERSYTET WROCŁAWSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uniwersytecie Wrocławskim, możecie podjąć studia z zakresu zarządzania na kierunkach:

 • zarządzanie projektami społecznymi - studia I stopnia na Wydziale Nauk Społecznych
 • zarządzanie bezpieczeństwem państwa - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne na Wydziale Nauk Społecznych
 • komunikacja wizerunkowa - reklama, public relations, branding - studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Bezpieczeństwa Publicznego i Zarządzania w Sytuacjach Kryzysowych - studia podyplomowe
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - studia podyplomowe
 • Zarządzanie podmiotami ekonomii społecznej - studia podyplomowe

 


WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKICH WOJSK LĄDOWYCH STUDIA ZARZĄDZANIE

Studia zarządzania możecie również podjąć w Wyższej Szkole Oficerskich Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki. Prowadzone są tu studia cywilne, dwustopniowe. Ciekawą propozycją jest również kierunek studiów podyplomowych cywilnych: zarządzanie kryzysowe we współczesnych organizacjach.

 

 


TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)