Law in Business Management

Law in Business Management

Law in Business Management – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie to szkoła wyższa oferująca szeroką paletę dyscyplin związanych z biznesem i przedsiębiorczością. Nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że język angielski stanowi podstawę komunikacji w tej przestrzeni, dlatego kandydaci mogą wybierać spośród licznych kierunków prowadzonych właśnie w tym języku. Jednym z nich jest kierunek Law in Business Management, który prowadzony jest na studiach pierwszego stopnia.

Stanowi on odpowiedź na potrzeby i oczekiwania studentów z Europy i spoza niej, łącząc solidne podstawy prawnicze z kluczowymi aspektami zarządzania. Studenci zapoznają się z podstawami zarządzania przedsiębiorstwami, finansami i zasobami ludzkimi, jak również najważniejszymi regulacjami prawnymi, kluczowymi dla odpowiedniego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Omawiany kierunek zakłada także rozwijanie umiejętności w dziedzinie prawa gospodarczego, a także naukę przekuwania pomysłu w realną, odnoszącą sukcesy działalność dzięki analizie przypadków konkretnych przedsiębiorstw.

Studia na kierunku Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie wyróżniają się systemem praktyk, które organizowane są przez międzynarodowe przedsiębiorstwa, ambasady, urzędy państwowe oraz grono prestiżowych partnerów. Pozyskana wiedza i rozwinięte umiejętności prowadzą do realizowania kariery w międzynarodowych korporacjach, międzynarodowych kancelariach prawniczych, agencjach konsultingowych, agencjach rekrutacyjnych, bankach i instytucjach finansowych, przedsiębiorstwach.

Nie trzeba być mocno zorientowanym, aby wiedzieć, że Warszawa stwarza wiele edukacyjnych możliwości. Nauka w tym mieście to prestiż, ogromny wybór, jak również szansa na interesującą karierę zawodową. Ale w której uczelni się kształcić?

 

Jakie ma Uczelnia Łazarskiego w Warszawie opinie?

Dominik, student Law in Business Management mówi:

„Uczelnia Łazarskiego w Warszawie to miejsce dla ambitnych, miejsce dla ludzi, którzy nie chcą iść na skróty. Jeśli chcesz zostać profesjonalistą, wybierz Uczelnię Łazarskiego."

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie:

Absolwent kierunku Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • prawa gospodarczego,
 • zasad zarządzania finansami, zasobami ludzkimi i całymi przedsiębiorstwami,
 • prawidłowej komunikacji,
 • zasad analizy gospodarczej.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Law in Business Management:

Absolwent kierunku Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie może znaleźć zatrudnienie w:

 • działach prawnych przedsiębiorstw,
 • korporacjach międzynarodowych,
 • międzynarodowych kancelariach prawniczych,
 • agencjach konsultingowych,
 • agencjach rekrutacyjnych,
 • podmiotach non-profit,
 • bankach i instytucjach finansowych.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze:

W procesie rekrutacji na kierunek Law in Business Management w Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie obowiązują przedmioty kwalifikacyjne.

*Dokładne informacje na temat wymagań rekrutacyjnych znajdziesz tutaj.Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia prawnicze wybrać

Studia na kierunku Law in Business Management - wszystko co musisz wiedzieć

Studia prawnicze w Warszawie

Uczelnia Łazarskiego kierunki

Jakie są kierunki prawnicze w Warszawie

Co zdawać na maturze

 

Komentarze (0)