Zachodniopomorska Szkoła Biznesu-kierunki studiów 2023/2024

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu-kierunki studiów 2023/2024

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu 

kierunki studiów 2023

Odkryj kierunki w ZPSB i sprawdź gdzie możesz studiować

Kierunki studiów 2023 – Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Znaczna część kandydatów na studia zadaje pytanie czy możliwe jest połączenie tradycji, historii z nowoczesnością? Zdecydowanie tak, a najlepszym przykładem prawidłowego funkcjonowania takiego połączenia jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie. Założona w 1989 roku uczelnia jest najstarszą niepubliczną szkołą wyższą w tej części kraju.

Na fundamencie bogatej przeszłości realizuje innowacyjne programy kształcenia, wychodząc naprzeciw wymaganiom, jakie stawia rzeczywistość oraz współczesny rynek. Zespolenie historii i nowoczesności daje najlepszy obraz oraz odpowiedź na to, w jaki sposób powinno wyglądać kształcenie, aby było efektywne i prowadziło do jak najlepszych rezultatów przede wszystkim dla przyszłych absolwentów.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oferuje kształcenie z obszaru informatyki, zarządzania oraz ekonomii, lecz dyscypliny te traktowane są niezwykle szeroko, aby studenci oprócz wiedzy i umiejętności nabyli zdolności prawidłowego wykorzystywania pozyskiwanych wiadomości. Mówiąc inaczej, studenci uczą się posługiwać tym, co otrzymują od wykładowców w toku zajęć.

Każdy kierunek posiada liczne specjalności. Ekonomia: Rachunkowość i finanse, Logistyka- Spedycja- Transport, Zarządzanie biznesem; Informatyka: Game design, Inżynier aplikacji i systemów mobilnych, Inżynier systemów informatycznych, Grafika komputerowa; Zarządzanie: Kadry i płace, Zarządzanie projektami, International Business, Marketing i nowe media.

Na uwagę zasługuje możliwość połączenia studiów magisterskich ze studiami podyplomowymi. Dzięki niemu w dwa lata można zrealizować zarówno ścieżkę magisterską, jak i warsztatową, zdobywając w ten sposób dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie kierunki studiów - rekrutacja 2023/2024

 • ekonomia
 • informatyka
 • inżynieria e-commerce
 • zarządzanie
 

Dowiedz się więcej: zpsb.pl

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie - studia 2023

Kierunki studiów - Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie: znaleziono 4

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
  Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
  Ekonomia

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Informatyka

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Inżynieria e-commerce

  I stopnia

  niestacjonarne

  Zarządzanie

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Grupa kierunku

  Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie popularne kierunki

  Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie - kierunki studiów

  Grupa kierunków
  Poziom studiów
  Wydział

  Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

  Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

  Komentarze (0)