Filologia angielska - studia online

Filologia angielska - studia online

Filologia angielska - studia online

03.06.2022

Filologia angielska studia online – Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi rekrutacja 2022/2023

Jeszcze kilkanaście lat temu znajomość języka obcego była traktowana jako przydatna umiejętność. Dzisiaj, w coraz liczniejszych obszarach zawodowych, umiejętność ta jest obowiązkiem, czymś naturalnym i oczywistym. Językiem używanym powszechnie, niemal w każdym zakątku świata jest angielski, zatem warto posługiwać się nim choćby w stopniu dobrym, a jeszcze lepiej jest posługiwać się nim na tyle, by na fundamencie umiejętności zbudować interesującą karierę zawodową. Czy można zrealizować ten plan na studiach online? Tak. Wystarczy wybrać ofertę Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi.

Studia na kierunku filologia angielska - studia online w AHE ŁÓDŹ
Forma studiów online
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Kształcenie na kierunku Filologia angielska online w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi umożliwia pozyskanie wiedzy o języku, literaturze i kulturze. Studenci otrzymują dwie ścieżki specjalizacyjne do wyboru. Są to: Specjalizacja nauczycielska z elementami neurodydaktyki oraz Specjalizacja translatorsko- biznesowa.

sprawdź wszystkie kierunki: studia online w Łodzi

 

Ceny - rekrutacja 2022/2023 (pierwszy rok studiów)

studia stacjonarne: 5160 zł

studia niestacjonarne: 4680 zł

*Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek należy sprawdzić na stronie internetowej uczelni.

 

Program studiów i przedmioty

Studia na kierunku Filologia angielska online w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi oparte są na bogatym programie kształcenia, w którym widnieją między innymi takie przedmioty jak:

 • antropologia kulturowa,
 • gramatyka kognitywna,
 • kultura współczesna,
 • literatura współczesna,
 • praktyczna nauka języka,
 • teoria przekładu

 

Nabywane umiejętności

Studenci Filologii angielskiej online w Akademii Humanistyczno- Ekonomiczne w Łodzi nabywają licznych umiejętności. Jakie są to umiejętności? Między innymi w zakresie interpretacji gramatycznej tekstu, analizy i interpretacji dzieła literackiego, tłumaczenia dokumentów biznesowych i korespondencji handlowej, prowadzenia negocjacji.

 

Sprawdź

Akademia Humanisytczno - Ekonomiczna w Łodzi kierunki studiów

Akademia Humanisytczno - Ekonomiczna w Łodzi rekrutacja

Rekrtuacja na studia w Łodzi

 

sprawdź wszystko o: studia online

 

Praca po studiach

Jak może wyglądać droga zawodowa po ukończeniu nauki? Absolwenci Filologii angielskiej online w Akademii Humanistyczno- Ekonomiczne w Łodzi będą mogli znaleźć zatrudnienie między innymi w szkolnictwie, biurach tłumaczeń, wydawnictwach, branży turystycznej, mediach, agencjach marketingowych.

 

Opinie

Gdzie studiować Filologię angielską? Ofert edukacyjnych jest bardzo wiele i bardzo często trudno się zdecydować. Wybrać tę czy inną uczelnię? Zostać w rodzinnym mieście, czy może wyjechać na studia? W przypadku studiów filologicznych w formie online wybór nie jest już tak duży. Planując naukę w takim trybie warto skierować uwagę na omawianą przez nas uczelnię. Jakie ma Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi opinie? Aneta, studentka Filologii angielskiej online mówi:

„Studia online w AHE to najlepsze rozwiązanie dla osób, które z jakichś powodów nie mogą studiować tradycyjnie. Ciekawe zajęcia, dużo umiejętności do zdobycia, a potem wiele możliwości zawodowych. Polecam. Warto spróbować.”

 

 

 

STUDIA W ŁODZI - ważne informacje

kierunki studiów w Łodzi

studia w Łodzi

 

FILOLOGIA ANGIELSKA - ważne informacje

Filologia angielska studia online

Filologia angielska studia online w Łodzi

 

Wiedza, którą zdobędziesz studiując Filologię angielską online w AHE Łódź:

Absolwent kierunku Filologia angielska studia online w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi posiada wiedzę i umiejętności między innymi w zakresie:

 • interpretacji gramatycznej tekstu,
 • analizy i interpretacji dzieła literackiego,
 • tłumaczenia dokumentów biznesowych i korespondencji handlowej,
 • prowadzenia negocjacji.

 

Praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Filologia angielska studia online:

Absolwent kierunku Filologia angielska studia online w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi znajdzie zatrudnienie między innymi w:

 • szkolnictwie,
 • biurach tłumaczeń,
 • wydawnictwach,
 • branży turystycznej,
 • mediach,
 • agencjach marketingowych.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Komentarze (0)