Kierunki studiów

Kierunki studiów

Kierunki studiów – Akademia WSB w Żywcu

Akademia WSB w Żywcu to jednostka zamiejscowa uczelni, której główną siedzibą jest Dąbrowa Górnicza. Niezależnie od miasta, każdy wydział zamiejscowy prowadzi kształcenie o praktycznym profilu, zaspokajając zarówno potrzeby edukacyjne studentów, jak i potrzeb rynku na konkretne kwalifikacje zawodowe.

Kierunki studiów Akademii WSB w Żywcu to propozycje skupione wokół zagadnień menedżerskich. Oznacza to, że oferują pozyskanie wiedzy interdyscyplinarnej, złożonej z wielu elementów, a także wiedzy, w której spotykają się treści ekonomiczne z zagadnieniami technicznymi. Atutem realizowanych kierunków są przede wszystkim programy nauczania, które opracowywane są we współpracy z przedstawicielami biznesu. Taka praktyka ma na celu zapewnienie studentom zdobywania wykształcenia, które rzeczywiście poszukiwane jest na rynku. Inną, wyraźną cechą kierunków Akademii WSB są liczne specjalności. Dzięki nim studenci mogą nie tylko rozwijać zainteresowania, ale również zdobywać wiedzę specjalistyczną i przygotowywać się do rozwiązywania konkretnych problemów zawodowych.

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Akademia WSB w Żywcu - studia 2023

Kierunki studiów - Akademia WSB w Żywcu: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Inżynieria zarządzania

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Akademia WSB w Żywcu popularne kierunki

Akademia WSB w Żywcu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia WSB w Żywcu

Komentarze (0)