ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • EKONOMIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat magister

  Kierunek Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Celem kształcenia jest przygotowanie do pełnienia roli specjalisty w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Studenci uczą się podejmować decyzje strategiczne dla rozwoju przedsiębiorstwa, analizować i oceniać współczesne zjawiska gospodarczo- społeczne, posługiwać branżowym językiem angielskim. Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie to także zdobycie kompetencji analitycznych i menedżerskich, jak również wysokich kwalifikacji umożliwiających założenie własnej działalności.

  Studia na kierunku Ekonomia w Uczelni Łazarskiego w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Data Science w ekonomii, handel zagraniczny w dobie globalizacji (na pierwszym stopniu), doradztwo inwestycyjne, finanse i bankowość, ekonomia zrównoważonego rozwoju (na drugim stopniu).

  Jakie przedmioty widnieją w programie nauczania? Na przykład: podstawy zarządzania, podstawy marketingu, podstawy rachunkowości, międzynarodowe stosunki gospodarcze, polityka społeczno-gospodarcza, podstawy prawa oraz ochrona własności intelektualnych, finanse przedsiębiorstw, wnioskowanie statystyczne.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Ekonomii w Uczelni Łazarskiego w Warszawie będą mogli wykorzystać w korporacjach finansowych, firmach audytowych, firmach konsultingowych, bankach, urzędach i instytucjach państwowych, organizacjach pozarządowych, przedsiębiorstwach.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Data science w ekonomii
  • Biznes międzynarodowy i uwarunkowania globalne

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Data science w ekonomii
  • Biznes międzynarodowy i uwarunkowania globalne

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Wywiad gospodarczy i big data
  • Finanse i bankowość
  • Esg w ekonomii

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)