POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Białostocka

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I NAUK O ŚRODOWISKU PB

Kierunki studiów: architektura krajobrazu, biotechnologia, budownictwo, gospodarka przestrzenna, inżynieria środowiska, energetyka cieplna, leśnictwo, bim - modelowanie i zarządzanie informacją o budynku, inżynieria rolno-spożywcza Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Politechnika Wrocławska

WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII

Kierunki studiów: górnictwo i geologia, geodezja i kartografia, mining and geology, geoinformatyka, bezpieczeństwo i higiena pracy, geoenergetyka, geologia stosowana, inżynieria surowców mineralnych Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Student Ocena odpowiedz

Dobry kierunek z przyszłością. Jeżeli chcesz łączyć wiedzę i umiejętności o charakterze inżynieryjno-technicznym z wiedzą przyrodniczą i procesami antropogenicznymi... to ten kierunek jest dla Ciebie.