Hr manager i coaching biznesowy

Hr manager i coaching biznesowy

Hr manager i coaching biznesowy

Studia w Warszawie

HR manager i coaching biznesowy

Odkryj studia HR manager i coaching biznesowy w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Hr manager i coaching biznesowy studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

HR manager i coaching biznesowy to studia, które zdecydowanie odzwierciedlają zapotrzebowanie, jakie pojawia się na aktualnej arenie biznesowej. Dziś bowiem każda firma i przedsiębiorstwo powinno inwestować w specjalistów, którzy nie tylko wiedzą, jak zarządzać kadrą. Liczy się również świadoma umiejętność wyboru odpowiednich pracowników. Jeśli te wybory będą złe – firma poniesie ogromne straty.

Studia jakimi są HR manager i coaching biznesowy przygotują cię do pracy na tym odpowiedzialnym stanowisku. Dzięki niej poznasz nowoczesne metody z zakresu zarządzania w obszarze HR i coachingu, będziesz wiedział, jak wdrażać politykę kadrową, doskonale poprowadzisz kadrę pracowniczą oraz poznasz psychologię pracy.

W siatce programowej odnajdziesz przykładowo przedmioty takie jak: efektywne systemy motywowania pracowników, psychologia organizacji pracy, zarządzanie jakością, zarządzanie karierą i rozwojem pracowników, czy modele i techniki coachingowe. Dzięki tej specjalności czeka cię praca w szeroko rozumianej branży korporacyjnej – przykładowo mogą to być działy kadrowe, biura doradcze, urzędy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Hr manager i coaching biznesowy

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Program studiów i przedmioty

Studia na HR manager i coaching biznesowy przygotowują studentów np. do: prowadzenia procesów rekrutacyjnych i marketingowych online/offline; zarządzania w obszarze HR i coachingu; opracowywania i wdrażania polityki kadrowej w organizacji; planowania ścieżek rozwoju osobistego i zawodowego pracowników; stosowania różnorodnych narzędzi psychologicznych w branży HR i coachingu; przeprowadzania wywiadu doradczego i prowadzenia działań w zakresie poradnictwa zawodowego.

W programie tej ścieżki kształcenia znajdują się przedmioty, które poświęcone są m.in.: technikom efektywnej komunikacji perswazyjnej; specyfice współczesnego rynku pracy; strategiom prowadzenia kampanii budujących wizerunek pracodawcy; mechanizmom promocyjnym określonych wakatów; sposobom wyznaczania celów biznesowych; motywacji pracowników w organizacji.

W programie studiów na ścieżce kształcenia HR manager i coaching biznesowy znajdziesz takie przedmioty, jak np.:

 • Modele i techniki coachingowe
 • Zarządzanie karierą i rozwojem pracowników
 • Psychologia organizacji i pracy
 • Efektywne systemy motywowania pracowników
 • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
 • Psychologie menedżera
 • Podstawy coachingu
 • Analiza krytycznych przypadków
 • Zarządzanie jakością
 • Zarządzanie projektami

 

Praca po studiach

Studia w Warszawie, które związane są z tą ścieżką kształcenia, przygotowują absolwentów do podjęcia pracy na stanowiskach wymagających znajomości m.in.: strategii zarządzania zespołami pracowników w organizacji; sposobów planowania działań rekrutacyjnych; zasad wspierania rozwoju biznesowego innych.

Absolwenci ścieżki kształcenia HR manager i coaching biznesowy mogą szukać pracy np. w: wewnętrznych działach rekrutacyjnych firm; agencjach zajmujących się employer brandingiem; działach marketingu; agencjach marketingowych. Osoby, które ukończyły tę ścieżkę kształcenia, mogą aplikować na takie stanowiska, jak np. specjalista ds. HR, szkoleniowiec, trener rozwoju zawodowego i osobistego, projektant kampanii rekrutacyjnej.

Absolwent ścieżki kształcenia HR manager i coaching biznesowy może szukać zatrudnienia w takich miejscach jak np.:

 • przedsiębiorstwa, korporacje
 • ośrodki badawcze
 • instytucje międzynarodowe
 • urzędy, biura doradcze
 • jednostki administracji rządowej i samorządowej
 • własna działalność gospodarcza

 

Na jakim kierunku

HR manager i coaching biznesowy to ścieżka kształcenia, którą w Warszawie można studiować w ramach kierunku zarządzanie.

 

Zarządzanie studia w Warszawie

Studia na zarządzaniu poruszają zagadnienia ściśle związane np. z: kulturowymi, społecznymi, ekonomicznymi, psychologicznymi i prawnymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej; nowoczesnymi narzędziami informatycznymi stosowanymi we współczesnych przedsiębiorstwach; technikami komunikacyjnymi wykorzystywanymi w przestrzeni biznesowej; strategiami marketingowymi i finansowymi, które podejmowane są przez firmy.

Zarządzanie to kierunek, który kompleksowo przygotowuje absolwentów do piastowania stanowisk np. menedżerskich, doradczych, analitycznych lub urzędniczych. Kompetencje osób, które ukończyły zarządzanie, odnajdują zastosowanie w pełnieniu takich ról, jak m.in.: dyrektor, kierownik działu, specjalista ds. social media, specjalista ds. bezpieczeństwa informacji, doradca zawodowy, analityk danych, księgowy, szkoleniowiec czy rekruter.

Dowiedz się więcej: zarządzanie studia w Warszawie

 

Zobacz także:

rekrutacja na studia

rekrutacja na studia w Warszawie

kierunki studiów w Warszawie

 

Komentarze (0)