ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

Studia w Katowicach

zarządzanie logistyką i łańcuchami dostawy

 

Odkryj studia zarządzanie logistyka i łańcuchami dostaw w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw to interdyscyplinarna i jednocześnie innowacyjna propozycja kształcenia, która nie tylko pogłębi posiadane przez ciebie kompetencje zarządcze i organizatorskie, ale również wyposaży w cenną wiedzę teoretyczną, dzięki której zrozumiesz istotę działań logistycznych w perspektywie dzisiejszej globalizacji i organizacji łańcuchów dostaw.

Pamiętając o tym, że charakter kształcenia będzie niezwykle rozbudowany, powinieneś się przygotować na zgłębianie funkcjonowania rynku usług logistycznych, naukę sterowania i planowania logistycznej obsługi klienta, gruntowanie umiejętności związanych z projektowaniem globalnych sieci i łańcuchów dostaw oraz kompetencji kierowniczych.

Ze względu na pragmatyczny charakter zdobywanej wiedzy i umiejętności, przyszli absolwenci nie powinni narzekać na możliwości zawodowe, bowiem te będą nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Zatrudnisz się na stanowisku koordynatora łańcucha dostaw, pomyślisz o pracy w działach eksportu i importu lub zaopatrzenia i produkcji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)