PSYCHOLOGIA KONFLIKTU I PRZEMOCY

PSYCHOLOGIA KONFLIKTU I PRZEMOCY

PSYCHOLOGIA KONFLIKTU I PRZEMOCY

Studia w Poznaniu

psychologia konfliktu i przemocy

Odkryj studia psychologia konfliktu i przemocy w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia konfliktu i przemocy studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Różne czynniki mogą doprowadzać do konfliktów, a te z kolei często generują przemoc. W rozwiązywaniu tak niekorzystnych z socjologicznego i psychologicznego punktu widzenia sytuacji mogą pomóc absolwenci psychologii konfliktu i przemocy. Propozycja ta skupiona jest na prezentowaniu technik komunikacji, ćwiczeniu rozmów diagnostycznych, a także zgłębianiu teorii funkcjonowania placówek resocjalizacyjnych i związanych z więziennictwem.

Jeżeli wkroczysz na drogę kształcenia, jaka jest wyznaczana przez psychologię konfliktu i przemocy, dowiesz się wiele na temat takich dziedzin, jak psychologia, socjologia, pedagogika i resocjalizacja. Interdyscyplinarny program kształcenia zaoferuje ci możliwość uzyskania szerokich kompetencji, dzięki którym staniesz się prawdziwym specjalistą w kwestii naprawiania relacji międzyludzkich i resocjalizacji.

Po ukończeniu psychologii konfliktu i przemocy będziesz mógł pracować między innymi w prywatnych gabinetach psychologicznych, poradniach zdrowia psychicznego, placówkach resocjalizacyjnych oraz w więziennictwie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KONFLIKTU I PRZEMOCY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)