PSYCHOLOGIA ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

PSYCHOLOGIA ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

PSYCHOLOGIA ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

Studia w Poznaniu

psychologia zagrożeń społecznych

Odkryj studia psychologia zagrożeń społecznych w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia zagrożeń społecznych studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas narażony jest na pewne zagrożenia społeczne, które powinny być pod kontrolą badaczy i specjalistów. Psychologia zagrożeń społecznych jest szeroką propozycją kształcenia, która obejmuje takie dziedziny, jak między innymi psychologię, socjologię, pedagogikę oraz resocjalizację, jednocześnie znajdując wspólny mianownik dla każdej z tych dyscyplin.

Jeżeli zdecydujesz się na rozpoczęcie kształcenia na psychologii zagrożeń społecznych, zapoznasz się z definicją pojęć, określających najważniejsze zjawiska socjologiczne. Wzbogacisz kompetencje interpersonalne celem umiejętnego radzenia sobie z problemami przyszłych klientów. Ponadto wykształcisz w sobie empatię i zdolność do prowadzenia rozmowy w sposób cenny z diagnostycznego punktu widzenia.

Jakie możliwości zawodowe czekają na absolwentów psychologii zagrożeń społecznych? Przede wszystkim takie, które wiążą się z placówkami diagnostycznymi, jednostkami zajmującymi się badaniem pewnych zjawisk socjologicznych, a także prewencją zdrowia psychicznego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)