CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Studia w Rzeszowie

cyberbezpieczeństwo

 

Odkryj studia cyberbezpieczeństwo w Rzeszowie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Cyberbezpieczeństwo studiaRzeszów - specjalność / ścieżka kształcenia

Cyberbezpieczeństwo to propozycja kształcenia doskonale wpisująca się w zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Studenci zdobywają potrzebną wiedzę odnoszącą się stricte do bezpieczeństwa i ochrony informacji.

Absolwenci kierunku obejmują stanowiska wiążące się z funkcjonowaniem systemów bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych. Zatrudniani są przede wszystkim w organach administracji publicznej, służbach mundurowych, sektorze gospodarczym, który poszukuje specjalistów zajmujących się ochroną informacji.

Studenci zapoznają się z zagrożeniami w cyberprzestrzeni oraz sposobami ich wykrywania i przeciwdziałania im, a także zgłębiają obowiązujące w Polsce i UE przepisy prawa dotyczącego cyberbezpieczeństwa. W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak: zagrożenia bezpieczeństwa teleinformatycznego, techniczne środki bezpieczeństwa informatycznego, bezpieczeństwo informatyczne w Unii Europejskiej, system bezpieczeństwa informatycznego Polski, współpraca międzynarodowa w zwalczaniu zagrożeń teleinformatycznych, postęp teleinformatyczny i perspektywy rozwoju technologii komputerowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Rzeszowie jest specjalność / ścieżka kształcenia CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)