EKSPLOATACJA SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH

EKSPLOATACJA SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH

EKSPLOATACJA SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH

Studia w Trójmieście

eksploatacja systemów mechatronicznych

Odkryj studia eksploatacja systemów mechatronicznych w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Eksploatacja systemów mechatronicznych studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Ciekawi cię ogólnie pojęta mechatronika? Zagadnienia inżynierskie nie są dla ciebie czarną magią dzięki ugruntowanej wiedzy z obszaru nauk ścisłych? Lubisz wyzwania wynikające z rozwiązywania skomplikowanych problemów logicznych? Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na te pytania, eksploatacja systemów mechatronicznych jako droga kształcenia może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Czego się nauczysz podczas procesu kształcenia? Zyskasz wszechstronne przygotowanie teoretyczne, stanowiące doskonałą podstawą pod rozwój złożonych umiejętności praktycznych, które znajdą zastosowanie na międzynarodowym rynku pracy. Zapoznasz się z elementami układów mechatronicznych, poznasz zasady projektowania mechatronicznego, nauczysz się modelowania układów mechatronicznych, a dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym z hydrauliki, pneumatyki oraz elektrotechniki poznasz dotyczące cię środowisko zawodowe od wewnątrz.

Zatrudnienia poszukasz w niemal wszystkich jednostkach współczesnego przemysłu, bowiem znaczna większość z nich korzysta z nowoczesnych rozwiązań mechatronicznych, od których ty będziesz ekspertem.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia EKSPLOATACJA SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Jednostka prowadząca

Mechatronika stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)