ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT

Studia w Katowicach i woj. śląskim

zarządzanie projektami IT

Odkryj studia zarządzanie projektami IT w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie projektami it studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie projektami IT to studia, które stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Program kształcenia jest zgodny z globalnym standardem PMI oraz odznacza się kompleksowym ujęciem problematyki od globalnego standardu po metodyki zwinne, jak również od aspektów infrastrukturalnych po przedsięwzięcia programistyczne.

Studenci mają okazję poznać i zrozumieć rolę kierownika i zespołu projektowego na każdym etapie cyklu życia projektu. Zgłębiają techniki i narzędzia, które pozwalają kierować każdym etapem przedsięwzięcia, a także techniki technik identyfikacji wymagań klienta, definiowania celów i oczekiwań interesariuszy. Dowiesz się, jakie narzędzia zarządzania projektami należy wybrać, by wykonać prace na czas i w ramach budżetu.

Absolwenci zatrudniani są między innymi jako menedżerowie lub członkowie zespołów zaangażowanych w realizację projektów IT lub wykorzystujących techniki informacyjne, które wspierają biznes pochodzących z różnych działów przedsiębiorstwa lub jako pracownicy firm vendorskich (project menedżerzy, wdrożeniowcy, key account menedżerowie), którzy mają kontakt z klientami lub prowadzą projekty optymalizacji procesów w ramach swoich organizacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)