TERAPIA ZAJĘCIOWA Z INTEGRACJĄ SENSORYCZNĄ

TERAPIA ZAJĘCIOWA Z INTEGRACJĄ SENSORYCZNĄ

TERAPIA ZAJĘCIOWA Z INTEGRACJĄ SENSORYCZNĄ

Studia w Bydgoszcz

terapia zajęciowa z integracją sensoryczną

 

Odkryj studia terapia zajęciowa z integracją sensoryczną w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Terapia zajęciowa z integracją sensoryczną studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Terapia zajęciowa z integracją sensoryczną to innowacyjna propozycja kształcenia, która umożliwi Ci zdobycie wiedzy w zakresie podstaw anatomii i fizjologii człowieka oraz budowy i funkcjonowania zmysłów. Moduł stanowi odpowiedź na oczekiwania współczesnego rynku pracy.

W siatce zajęć znajdziesz takie przedmioty jak: integracja sensoryczna, neurotypowość i zaburzenia rozwoju psychomotorycznego człowieka, ergoterapia, arteterapia, hipoterapia, superwizja. Nauczysz się diagnozować zaburzenia integracji sensorycznej, klasyfikować zaburzenia przetwarzania sensorycznego oraz opracowywać i pisać diagnozy.

Zawodowo zajmiesz się prowadzeniem terapii integracji sensorycznej u dzieci z deficytami oraz budowaniem i stosowaniem warsztatu terapeutycznego. Absolwenci zatrudniani są w ośrodkach diagnostycznych, ośrodkach terapeutycznych, gabinetach specjalistycznych publicznych i prywatnych, warsztatach terapii zajęciowej, ośrodkach wychowawczych, domach pomocy geriatrycznej, domach dziecka, domach pomocy społeczne.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia TERAPIA ZAJĘCIOWA Z INTEGRACJĄ SENSORYCZNĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)