Wydział Mechaniczny PŁ. Studiuj z pasją!

Wydział Mechaniczny PŁ. Studiuj z pasją!

Studia Łódź - Politechnika Łódzka

26.07.2022

Wydział Mechaniczny PŁ. Studiuj z pasją!

Studia techniczne cieszą się olbrzymią popularnością. Trudno się temu dziwić, bowiem są to studia praktyczne, nastawione na pozyskanie jasno określonych umiejętności, a także przekazujące wiedzę uniwersalną, pozwalającą na rozwiązywanie problemów z różnych dziedzin i gałęzi przemysłu.

Co najważniejsze, są to studia perspektywiczne, czyli takie, które szeroko otwierają liczne możliwości zawodowe. Gdzie można odnaleźć takie studia? Na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej.

Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej należy do najlepszych wydziałów mechanicznych w kraju, a wysoką pozycję zawdzięcza przede wszystkim wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy, jak i samych studentów. W toku nauki poznają oni najnowsze technologie w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, pogłębiają wiedzę podczas krajowych i zagranicznych praktyk oraz staży w renomowanych ośrodkach naukowo- badawczych i przemysłowych, a co najistotniejsze kształcą się pod okiem doświadczonej i utytułowanej kadry.

Co zrozumiałe, potwierdzeniem jakości kształcenia są przede wszystkim absolwenci wydziału, odnoszący sukcesy zawodowe i pracujący w największych firmach i korporacjach, niemal na całym świecie.

Oferta edukacyjna Wydziału Mechanicznego to polskojęzyczne i anglojęzyczne kierunki, realizowane w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia. Kandydaci na studia mogą wybierać spośród następujących propozycji: Mechanika i budowa maszyn (studia I i II stopnia), Automatyka i robotyka (studia I i II stopnia), Inżynieria materiałowa (studia I i II stopnia), Energetyka (studia I i II stopnia), Transport (studia I i II stopnia), Mechanical Engineering (studia I stopnia), Inżynieria produkcji (studia II stopnia), Future Mobility (studia II stopnia), Master in Mechanical Engineering (studia II stopnia).

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat tego, co oferują studia na Wydziale Mechanicznym, wystarczy odwiedzić stronę internetową: mechaniczny.p.lodz.pl

Komentarze (0)