Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości 

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki w WSZIB i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Można powiedzieć, że porównując oferty dydaktyczne rodzimych uczelni łatwo zauważyć podobieństwa. Ale w prowadzeniu kształcenia wyższego nie liczy się tylko nazewnictwo proponowanych kierunków, ale przede wszystkim ich charakter, profil, a także przestrzeń, w której poruszają się studenci w ramach realizowanych zajęć. Wszyscy dobrze wiemy, że w każdy problem i każdy temat można zagłębić się bardzo mocno, bądź przedstawić go tylko powierzchownie. W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu kładzie się nacisk na tę pierwszą metodę.

Należy zadać sobie pytanie: jakie dyscypliny są najważniejsze dla przestrzeni biznesowej? Odpowiedź jest prosta. To Zarządzanie i Administracja. Pod tymi kierunkami, w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, kryje się niezliczona ilość specjalności i ścieżek kształcenia, które najlepiej świadczą o tym, jak istotne oraz złożone to dziedziny. Studiując wymienione kierunki studenci zagłębiają się nie tylko w regulacje prawne, przepisy czy też zasady przedsiębiorczości. Uczą się także psychologii, poznają rodzaje zachowania klientów, ćwiczą skuteczne metody negocjacji i prawidłowej komunikacji. Studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to znacznie szersze, niestandardowe i pozbawione schematów patrzenie na kierunki kształcenia. To stawianie istotnych pytań i poszukiwanie odpowiedzi.

To, co wyróżnia Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to praktyczny profil nauczania. Połowę realizowanych zajęć stanowią warsztaty oraz projekty prowadzone przez praktyków biznesu na kierunku Zarządzanie oraz praktyków sądownictwa i administracji na kierunku Administracja. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co umożliwia zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi, w tym również aktualnymi wyzwaniami w pracy zawodowej studentów.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu popularne kierunki

Komentarze (0)