Weź stery w swoje ręce! Rusza Lazarski Flight Academy

Jeśli marzysz o karierze pilota, a jednocześnie chciałbyś zdobyć wyższe wykształcenie, w ofercie Uczelni Łazarskiego znajdziesz nową, ciekawą propozycję - studia anglojęzyczne na kierunku prawo lotnicze z pilotażem.

Już od pierwszego roku studiów uczelnia zapewnia praktyki, które będą odbywać się w profesjonalnym ośrodku szkolenia pilotów - Goldwings Flight Academy, posiadającym certyfikat APPROVAL, wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Nauka będzie odbywa się pod okiem kadry, posiadającej wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia wysoko wyspecjalizowanych szkoleń. Instruktorzy to przede wszystkim piloci liniowi, między innymi Tadeusz Wrona - kapitan z ogromnym doświadczeniem, posiadający na swoim koncie wiele osiągnięć, również bohaterskich takich jak awaryjne lądowanie bez podwozia Boeingiem 767 z 220 pasażerami na pokładzie w 2011 r.

Studia na kierunku prawo lotnicze z pilotażem pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania licencji pilota samolotowego liniowego ATPL (A). Ponadto wykładowcy koncentrują się na prawnych aspektach lotnictwa cywilnego w Unii Europejskiej i na świecie, których znajomość pozwoli w przyszłości wykonywać nie tylko zawód pilota, ale także przygotuje do pracy w organach i instytucjach lotnictwa cywilnego.

Więcej informacji na temat studiów można znaleźć na stronie: https://rekrutacja.lazarski.pl/oferta/studia-anglojezyczne/studia-i-stopnia/aviation-law-and-professional-pilot-licence/

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Komentarze (0)