Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki - kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki - kierunki studiów

Akademia Muzyczna w Gdańsku kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki - kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki jest szkołą wyższą o profilu artystycznym, zlokalizowaną w Gdańsku. Akademia oferuje naukę na siedmiu kierunkach studiów, w ramach czterech wydziałów.  Studenci będą mieli możliwość zdobyć  istotną wiedzę , uczestnicząc na zajęciach, które znacznie przyczynią się do rozwinięcia talentu instrumentalnego, głosu  wokalnego oraz na koła naukowe poszerzające ogólne umiejętności muzyczne. Program artystyczno-edukacyjny zapewnia kształcenie na wysokim poziomie, w gronie wykwalifikowanych nauczycieli akademickich i pedagogów. Studenci wybierając wokalistykę nauczą się kształcenia słuchu, śpiewu solowego i gry aktorskiej, natomiast decydując się na dyrygenturę - analizy i interpretacji dzieł muzycznych oraz realizacji nagrań dzieł artystycznych. 

Wydział I Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki

Wydział II Wydział Instrumentalny

Wydział III Wokalno Aktorski

Wydział IV DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZUAkademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku studia I i II stopnia

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćAkademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćAkademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku popularne kierunkiKomentarze (0)