azs warszawa

AZS SGGW

Akademicki Związek Sportowy to największe stowarzyszenie sportowe w Polsce (40 000 członków), organizujące profesjonalne rozgrywki sportowe dla początkujących i dla profesjonalistów.

Ściśle współpracuje z międzynarodowymi federacjami sportowymi, dzięki czemu przystąpienie do naszej organizacji jest początkiem wielkiej przygody zarówno dla sportowca, jak i wolontariusza.
Klub Uczelniany AZS SGGW prężnie organizuje wiele wydarzeń sportowych i rozrywkowych, umożliwia treningi i starty we wszystkich dyscyplinach Akademickich Mistrzostw Polski.
Dzięki nam wejdziesz w towarzystwo ludzi pełnych pasji, sportowców, ludzi aktywnych, energicznych i pomysłowych.
Razem wyjeżdżamy na zawody sportowe na wyższym i niższym szczeblu oraz na wspólne obozy. Świetnym początkiem wspólnej przygody jest wrześniowy obóz w Wilkasach. Wybitne osiągnięcia sportowe dają możliwość ubiegania się o stypendium rektora dla najlepszych studentów.
Jesteś zainteresowany którąś z dyscyplin? Zapraszamy!
budynek 10, pok. 9
e-mail: sggw.warszawa@azs.pl
facebook: com/azssggw
 
 
 
Źródło: materiały promocyjne SGGW

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Komentarze (0)