squer dance uczelnia warszawa

SQER dance SGGW

SQER dance powstał w marcu 2013 roku. Grupa gromadzi studentów chcących poznawać i uczyć się nowych technik tanecznych – towarzyskich i tych bardziej współczesnych. W trakcie zajęć studenci poznają m.in: salsę, walca wiedeńskiego, tango argentyńskie, swing, a także modern jazz, bollywood czy hip-hop.

Bezpłatne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają dwie godziny, w trakcie których prowadzona jest rozgrzewka, nauka elementów tańca, kroków, techniki prowadzenia oraz nauka choreografii. Kilka razy do roku grupa prowadzi otwarte warsztaty taneczne dla wszystkich chętnych. Zespół bierze udział w oprawach artystycznych uroczystości uczelnianych oraz w festiwalach krajowych i zagranicznych. Nabór do SQER dance prowadzony jest dwa razy do roku na początku każdego semestru. W ramach naszych zajęć możesz zaliczyć WF!
Więcej informacji na Facebook. Zapraszamy do Nas :)
Zajęcia odbywają się na terenie SGGW w budynku nr 8, w sali nr 11.
e-mail: sqerdance@gmail.com
www.facebook.com/sqerdance
 
 
 
Źródło: materiały promocyjne SGGW
 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Komentarze (0)