uczelnie warszawa - chór kameralny sggw

Chór Kameralny SGGW

Chór Kameralny SGGW w Warszawie to zespół bardzo młody i prężnie działający. Istnieje od marca 2014 roku i skupia studentów, których pasją jest śpiew. Zespół bierze udział w licznych warsztatach wokalnych ze specjalistami z kręgu muzyki rozrywkowej, ludowej i poważnej. Oprócz udziału w życiu koncertowym Uczelni, Chór Kameralny SGGW występuje również podczas koncertów multimedialnych, takich jak „Muzyka kosmosu”. Zespół bierze dział w festiwalach chóralnych w kraju i za granicą.
Repertuar zespołu jest bardzo szeroki i z pewnością, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Śpiewamy aranżacje muzyki lekkiej, standardów oraz utworów z pierwszych miejsc list przebojów, nie stronimy też od muzyki ludowej i klasycznej. Repertuar szlifujemy podczas prób oraz integracyjnych wyjazdów szkoleniowych.
Aby do nas dołączyć nie musisz mieć doświadczenia wokalnego i nie musisz być muzykiem. W Chórze Kameralnym SGGW prowadzimy regularne zajęcia z emisji głosu, podczas których każdy ma szansę opanować warsztat wokalny. Prawidłowy śpiew to oprócz przyjemności, również duży wysiłek fizyczny, dlatego zaliczamy WF.
Znajdź nas na Facebook’u www.facebook.com/chorkameralnysggw
KONTAKT chksggw@gmail.com
Próby Chóru Kameralnego SGGW w Warszawie odbywają się we wtorki i czwartki. Start g.19.Budynek nr 8 na starym kampusie, sala nr 101.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Komentarze (0)