GRAFIKA KOMPUTEROWA I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

GRAFIKA KOMPUTEROWA I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

GRAFIKA KOMPUTEROWA I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Studia w Warszawie

grafika komputerowa i media społecznościowe

Odkryj studia grafika komputerowa i media społecznościowe w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Grafika komputerowa i media społecznościowe studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Grafika komputerowa i media społecznościowe to studia, które idealnie wpisują się we współczesne nurty. Jeśli zależy ci zatem na tym, by twoje wykształcenie podążało za duchem czasu, to okaże się ona dla ciebie perfekcyjnym wyborem. Obecnie niemal wszystkie firmy wykorzystują potencjał Internetu, który pozwala docierać do jeszcze większego grona konsumentów. Jeśli wybierzesz te studia, nauczysz się jak aktywnie wykorzystywać komputer i Internet w działalności gospodarczej. W praktyce oznacza to, że oprócz wiedzy związanej z zarządzaniem otrzymasz szerokie kompetencje.

Do twoich umiejętności będzie można przykładowo zaliczyć tworzenie serwisów, witryn i portali, które będą szczególnie atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Grafika komputerowa i media społecznościowe ma jeden naczelny cel – stosowanie rozbudowanych technik komputerowych podczas działalności marketingowej i menedżerskiej. Wśród przykładowych przedmiotów specjalnościowych odnajdziesz: tworzenie i zarządzanie treściami w mediach społecznościowych, podstawy fotografii, czy oczywiście grafikę komputerową. Możesz mieć pewność, że twoje kształcenie ukierunkowane będzie przede wszystkim na zdobywanie praktycznych kompetencji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia GRAFIKA KOMPUTEROWA I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Zarządzanie stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Program studiów i przedmioty

Studia na grafice komputerowej i mediach społecznościowych poświęcone są zagadnieniom związanym m.in. z: zastosowaniem technik komputerowych w szeroko pojętym marketingu i zarządzaniu; strategiom zarządzania obecnością marek, instytucji lub osób w mediach społecznościowych; ekonomicznymi, finansowymi, prawnymi i społecznymi aspektami funkcjonowania działalności gospodarczej; zasadom efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

W programie na tej ścieżce kształcenia znajdują się przedmioty poświęcone np.: sposobom tworzenia funkcjonalnych serwisów; technologicznym rozwiązaniom marketingowym; zastosowaniu mediów społecznościowych w promocji marki. Absolwenci grafiki komputerowej i mediów społecznościowych sprawnie poruszają się w takich platformach jak np.: Facebook, Twitter, LinkedIn czy Instagram.

W programie studiów na grafice komputerowej i mediach społecznościowych znajdziesz takie przedmioty, jak np.:

 • Podstawy fotografii
 • Podstawy grafiki komputerowej
 • Podstawy poligrafii
 • Tworzenie i zarządzanie treściami w mediach społecznościowych
 • Zarządzanie kryzysem w mediach społecznościowych
 • Promocja w Internecie
 • Marketing internetowy
 • Sieci komputerowe i techniki internetowe

 

Praca po studiach

Studia w Warszawie, które związane są z tą ścieżką kształcenia, przygotowują absolwentów do podjęcia pracy na stanowiskach wymagających znajomości m.in.: specyfiki i zastosowania mediów społecznościowych w środowisku marketingowym; zasad zarządzania strategią marketingową firmy w Internecie; narzędzi cyfrowych stosowanych w powszechnym marketingu internetowym.

Kompetencje absolwentów grafiki komputerowej i mediów społecznościowych cenione są w różnorodnych środowiskach, które związane są np. z reklamą i marketingiem, komunikacją społeczną, biznesem czy zarządzaniem informacją w sieci. Osoby, które ukończyły tę ścieżkę kształcenia, mogą liczyć na zatrudnienie m.in. w nowoczesnych przedsiębiorstwach, korporacjach, instytucjach kultury czy w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Absolwent grafiki komputerowej i mediów społecznościowych może szukać zatrudnienia w takich miejscach jak np.:

 • przedsiębiorstwa, korporacje
 • ośrodki badawcze
 • instytucje międzynarodowe
 • urzędy, biura doradcze
 • jednostki administracji rządowej i samorządowej
 • własna działalność gospodarcza

 

Na jakim kierunku

Grafika komputerowa i media społecznościowe to ścieżka kształcenia, którą w Warszawie można studiować w ramach kierunku zarządzanie.

 

Zarządzanie studia w Warszawie

 

Uczelnie w Warszawie oferują studentom zarządzania możliwość rozwoju w ramach wielu ścieżek kształcenia, związanych z różnorodnymi aspektami współczesnego zarządzania. W trakcie zajęć uczestnicy poznają najnowsze i najbardziej skuteczne techniki, narzędzia czy metody, które stosowane są przez doświadczonych przedsiębiorców. Dzięki temu studenci zdobywają nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale również cenne kompetencje miękkie.

Absolwenci zarządzania odnajdą się na stanowiskach np. menedżerskich, doradczych, urzędniczych lub analitycznych. Ponadto osoby te mogą związać swoją karierę zawodową m.in. z controllingiem, komunikacją w biznesie, marketingiem, reklamą, księgowością czy bezpieczeństwem informacji. Zarządzanie kompleksowo przygotowuje absolwentów do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce lub na rynku międzynarodowym.

Dowiedz się więcej: zarządzanie studia w Warszawie

 

Zobacz także:

rekrutacja na studia

rekrutacja na studia w Warszawie

kierunki studiów w Warszawie

 

Komentarze (0)