Zarządzanie marką i strategie marketingowe

Zarządzanie marką i strategie marketingowe

Zarządzanie marką i strategie marketingowe

Studia w Warszawie

zarządzanie marką i strategie marketingowe

Odkryj studia zarządzanie marką i strategie marketingowe w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Zarządzanie marką i strategie marketingowe studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie marką i strategie marketingowe to studia, które dziś wydają się niezwykle cenne z perspektywy współczesnej organizacji w sektorze korporacyjnym. Nikogo nie trzeba bowiem przekonywać, że bardzo dobra jakość produktu do dopiero początek (bardzo cenny!) na drodze do jego sprzedaży. Największe znaczenie mają bowiem aspekty takie jak: umiejętność reklamy, prowadzenie kampanii marketingowej, aktywna komunikacja z klientami itd. Tych punktów jest znacznie więcej, możesz mieć jednak pewność, że ta specjalność wprowadzi cię w te wszystkie tajniki.

Kształcenie sprawi, że będziesz wiedział, jak zaprojektować model biznesowy, zorientowany na klienta. Ponadto dowiesz, się, jak nawiązywać i utrzymywać kontakty z klientami, analizować i opracowywać strategie marketingowe. Posiądziesz także wiedzę na temat tego, jak zarządzać marką na wybranych poziomach. Możesz mieć pewność, że specjalność ta wyposaży cię w unikatową wiedzę i kompetencje.

W siatce programowej odnajdziesz wiele różnorodnych przedmiotów takich jak employer branding i marka osobista, strategiczne zarządzanie marką, czy prawne i finansowe aspekty zarządzania marką. Możesz mieć pewność, że twoje interdyscyplinarne wykształcenie pozwoli ci rozpocząć pracę w najlepszych korporacjach nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Zarządzanie marką i strategie marketingowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
Pokaż więcej

Komentarze (0)