ANIMACJA KULTURY Z ARTETERAPIĄ

ANIMACJA KULTURY Z ARTETERAPIĄ

ANIMACJA KULTURY Z ARTETERAPIĄ

Studia w Poznaniu

animacja kultury z arteterapią

Odkryj studia animacja kultury z arteterapią w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Animacja kultury z arteterapią studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Animacja kultury z arteterapią jest propozycją kształcenia, która zawiera w sobie szeroki zakres przedmiotów pedagogicznych oraz psychologicznych, uzupełnionych praktycznymi zajęciami warsztatowymi. Wkraczając na ścieżkę edukacji, zyskasz wiedzę ogólno-pedagogiczną, filozoficzną oraz psychologiczną dla możliwie najlepszego zrozumienia natury przyszłych podopiecznych.

Przyszli absolwenci zostaną wyposażeni w kompetencje o charakterze interdyscyplinarnym, zorientowanej na wykorzystanie warsztatu diagnostycznego i terapeutycznego, komunikacji społecznej, działania twórczego oraz szerzenia zainteresowania dorobkiem kultury i sztuki wśród przyszłych podopiecznych.

Jako abiturient animacji kultury z arteterapią zyskasz szansę na zdobycie zatrudnienia w takich instytucjach kultury, jak na przykład teatrach, operach, czy muzeach, podejmiesz pracę w placówkach oświatowych, jak szkoły, przedszkola oraz świetlice ośrodkowe. Dzięki zdobytym kompetencjom będziesz w stanie rozpocząć autorskie działania związane z animacją kultury na prywatnych wydarzeniach.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia ANIMACJA KULTURY Z ARTETERAPIĄ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)