DESIGN W BIZNESIE

Studia w Trójmieście

design w biznesie

Odkryj studia design w biznesie w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Design w biznesie studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Jesteś osobą kreatywną, marzącą o wdrażaniu innowacyjnych pomysłów procesowych do środowiska biznesowego? Posiadasz dobrze rozwinięte zdolności manualne, a uzdolnienia plastyczne od zawsze były twoim atutem? Marzysz o podjęciu kształcenia w obszarze nietypowym i elitarnym jednocześnie? Twierdząca odpowiedź na te pytania może być doskonałym pretekstem do rozpoczęcia kształcenia na propozycji design w biznesie.

Przedmioty obecne w siatce kształcenia pozwolą ci na rozwinięcie zdolności do kreatywnego myślenia oraz pozwolą na skuteczne wdrażanie innowacyjnych pomysłów do środowiska biznesowego, nauczysz się wykorzystywania sztuki plastycznej w celu tworzenia strategii reklamowych przedsiębiorstw, a dzięki teoretycznej wiedzy z obszaru psychologii będziesz wiedział, jak skutecznie oddziaływać na klientów poprzez działalność reklamową.

Absolwenci designu w biznesie będą mogli związać przyszłość z agencjami kreatywnymi, przedsiębiorstwami usługowymi i produktowymi, mass-mediami, środowiskiem informatycznym lub własną działalnością kreatywną w biznesie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia DESIGN W BIZNESIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)