PSYCHODIETETYKA

Studia w Katowicach

psychodietetyka

 

Odkryj studia psychodietetyka w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychodietetyka studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Czym jest psychodietetyka? W najprostszym rozumieniu jest to dziedzina, łącząca wiedzę medyczną przede wszystkim dotyczącą zdrowia i diet z wiedzą psychologiczną. Chciałbyś w pełni zrozumieć zależności pomiędzy sferą fizyczną a psychiczną człowieka? Wyróżniasz się empatią? Zasady zdrowego stylu życia masz w jednym palcu? Jeżeli tak, wybierz kształcenie na psychodietetyce.

Osoby podejmujące kształcenie na psychodietetyce zmierzą się z takimi przedmiotami, jak na przykład: składniki w diecie i ich wartości odżywcze, podstawy genetyki zachowania, rozpoznawanie myśli i przekonań związanych z dietą, a także psychologia emocji i motywacji. Dzięki nim zapoznasz się z najważniejszymi aspektami wybranego obszaru kształcenia.

Gdzie będziesz mógł pracować, jeżeli ukończysz psychodietetykę? Zatrudnisz się w wielu obszarach. Podejmiesz pracę w gabinetach dietetyki, będziesz pracował w prywatnych i publicznych zakładach opieki zdrowotnej, zwiążesz przyszłość z wybranymi jednostkami administracyjnymi lub zdecydujesz się na założenie własnej działalności, co przybliży cię do realizacji indywidualnych celów.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHODIETETYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Jednostka prowadząca

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)