BE SMART* with Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

BE SMART* with Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Studia Kielce - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

21.04.2023

BE SMART* with Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

24-25 kwietnia rozpoczną się obchody Dni Jakości Kształcenia na UJK. Wydarzeniu przyświęcać będzie hasło "BE S-ukces M-łodość A-mbicja R-ozwój T-y, tu with UJK". To będzie już ósma edycja święta, które swoją uwagę skupia wokół jakości kształcenia. 

Matura, matura i... po maturach? Za pośrednictwem metody ZZZ - zakuj, zdaj, zapomnij edukacja przecieka ci przez palce? Czas na zmiany. Podejmij świadomą decyzję o podjęciu studiów na uczelni, która propaguje kulturę wysokiej jakości kształcenia. Zapoznaj się z bogatą ofertą kierunków studiów oferowany na UJK i przystąp do rekrutacji na studia na Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Celem "BE SMART with UJK" jest zwiększanie świadomości i zaangażowania całej społeczności akademickiej w procesy związane z jakością kształcenia, jak również podniesienia rangi działalności dydaktycznej. Wydarzenie służy również poszukiwaniu nowych inspiracji i pomysłów do realizacji w przestrzeni akademickiej. Do udziału zapraszani są studenci, doktoranci, uczestnicy studentów podyplomowych, kadra uczelni oraz uczniowie szkół średnich. 
Wydarzenia będą odbywać się na poziomie uczelnianym oraz wydziałowym. Program obfituje w wykłady, warsztaty, prezentacje, dni otwarte, debaty i wiele, wiele więcej!
Do najciekawiej zapowiadających się atrakcji należą m.in.: 
Symulacje paramedyczne
Wykład nt. Śmierć w kulturze staropolskiej 
VII Wydziałowa konferencja kół naukowych pt. Uwierz w siebie, zmieniaj świat!
Warsztat z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego dla młodzieży szkół średnich
The Voice of Rap – finał konkursu wokalnego skierowanego dla młodzieży przebywającej w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych z terenu Polski.

Komentarze (0)