Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - ruszyła rekrutacja na studia w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - ruszyła rekrutacja na studia w Łodzi

Studia Łódź - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

16.03.2022

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - ruszyła rekrutacja na studia w Łodzi

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi od 14 marca 2022 roku trwa rejestracja na studia I i II stopnia, a także na jednolite studia magisterskie.

Kandydaci mogą się zarejestrować na jeden z wybranych kierunków studiów. W ofercie uczelni znajdują się kierunki takie jak: psychologia, prawo, kryminologia, kosmetologia, dietetyka, a także pedagogika.

Osoby zainteresowane studiowaniem w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi powinny złożyć formularz rekrutacyjny online. Po złożeniu formularza pracownik Biura Rekrutacji skontaktuje się z kandydatem i powiadomi go o kolejnych krokach rekrutacji.

 

Studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest uczelnią znajdującą się w XIX wiecznym budynku pofabrycznym. Szkoła wyższa realizuje autorskie, nowoczesne programy studiów i dba o jak najwyższej jakości kształcenie. Łódzka uczelnia dysponuje nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi pracowniami specjalistycznymi.

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi mają do wyboru 5 kierunków studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Sprawdź Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu kierunki studiów

 

W czołówce popularnych kierunków znajduje się psychologia, która w każdym roku przyciąga wielu kandydatów. Dla studentów zostały przewidziane trzy ścieżki kształcenia: psychologia biznesu, psychologia kliniczna, a także psychologia społeczno-wychowawcza.

Podczas zajęć praktycznych oraz teoretycznych studenci zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w zawodzie. W programie kształcenia oprócz zajęć obligatoryjnych obejmujących podstawowe działy psychologii znajdują się zajęcia fakultatywne, dzięki którym słuchacze mogą rozwijać indywidualne zainteresowania. Studia trwają 5 lat i kończą się uzyskaniem przez absolwentów tytułu zawodowego magistra psychologii (zobacz więcej: psychologia w Łodzi).

Prawo to prestiżowy i wyjątkowo rozchwytywany kierunek. Program kształcenia został skrupulatnie przygotowany, tak aby studenci zdobyli niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w zawodzie. Podczas toku studiów słuchacze nauczą się: posługiwać specjalistycznym językiem z zakresu prawa, rozumieć teksty prawne, posługiwać regułami logicznego rozumowania, a także prawidłowo interpretować przepisy. Studenci podczas studiów wybierają jedną spośród trzech ścieżek kształcenia: prawo sądowe, prawo medyczne lub prawo finansowo-gospodarcze z elementami prawa podatkowego (zobacz więcej: prawo w Łodzi).

Wśród popularnych kierunków studiów warto zwrócić uwagę na kierunek dietetyka. Podczas toku kształcenia studenci korzystają z profesjonalnego programu komputerowego dla dietetyków, w którym tworzą zaawansowane jadłospisy dietetyczne. Znakomici pracownicy akademiccy zajęcia praktyczne prowadzą w pracowniach specjalistycznych: technologii żywności, dietetycznej, a także laboratorium chemicznym. Absolwenci tego kierunku są pożądanymi pracownikami na rynku pracy (zobacz więcej: dietetyka w Łodzi).

Kosmetologia to kierunek, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Studenci mają możliwość uczestniczyć w atrakcyjnych kursach i szkoleniach podnoszących kompetencje. Podczas toku studiów słuchacze zdobędą wiedzę między innymi z zakresu: przeprowadzania diagnozy skóry, planowania właściwego zabiegu kosmetologicznego, a także dobierania odpowiednich procedur zabiegowych w pielęgnacji twarzy, ciała, stóp oraz dłoni. Pracownicy akademiccy prowadzą zajęcia zgodnie z nowymi trendami (zobacz więcej: kosmetologia w Łodzi).

Wśród popularnych kierunków studiów znajduje się pedagogika. Studenci mają do wyboru jedną z czterech ścieżek kształcenia: pedagogika resocjalizacyjna z elementami socjoterapii, asystent osoby starszej z elementami andragogiki, coaching, a także opieka żłobkowa z pedagogiką Montessori.

 

Komentarze (0)