Dietetyka - Łódź

Dietetyka - Łódź

Dietetyka - Łódź

Studia w Łodzi

dietetyka

Odkryj dietetykę w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Dietetyka studia Łódź - 2021| woj. łódzkie

Studia na kierunku Dietetyka w Łodzi to studia licencjackie lub magisterskiektórych program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć na na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz niepublicznej szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub online.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku dietetyka, w roku akademickim 2021/2022, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oferuje 85 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na uczelni prywatnej. Ceny wahają się od 4800 zł do 5640 zł za pierwszy rok studiów.

 

W trakcie studiów dietetycznych studenci nauczą się układania zbilansowanych jadłospisów, dopasowanych do potrzeb pacjentów. Ponadto poznają zasady zdrowego żywienia oraz diagnozowania chorób dietozależnych. Studia przygotują ich także do podejmowania działań z zakresu promowania zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Absolwenci dietetyki znajdą zatrudnienie w gabinetach dietetycznych. Ponadto mogą związać swoją przyszłość z publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej, a także z zakładami żywienia zbiorowego. Po ukończeniu studiów można podjąć pracę w placówkach oświatowych i organizacjach konsumenckich.

 

czytaj dalej wszystko o Dietetyka - Łódź

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest kierunek dietetyka

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Jednostka prowadząca

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Jednostka prowadząca

Dietetyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne

Uczelnie, gdzie dietetyka jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Jednostka prowadząca

Pedagogika stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku pedagogika

Jakie wymagania na kierunek Dietetyka w Łodzi?

Jak wygląda rekrutacja na Dietetykę w Łodzi? Aby otrzymać upragniony indeks należy przystąpić do konkursu świadectw. Najważniejszymi przedmiotami, będącymi biletem wstępu na studia, są matematyka, język obcy, język polski, chemia i biologia. Warto dokładnie sprawdzić system kwalifikacji, gdyż może on się różnić w zależności od wybranej uczelni, bądź roku rekrutacji.

 

W procesie rekrutacji na studia na kierunku dietetyka najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

 • matematyka 
 • język polski 
 • język obcy 
 • biologia lub chemia

 

Wymagania na kierunek Dietetyka w Łodzi obejmują różne dziedziny, między innymi dlatego, że w trakcie nauki studenci przyswajają wiele materiału z różnych zagadnień. Jakie przedmioty występują w programie? Na przykład: biologia i parazytologia, podstawy immunologii, żywienie kliniczne, dietetyka pediatryczna, patomorfologia, psychologia otyłości i odchudzania się.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Dietetyka w Łodzi - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

 • Opłaty

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

DIETETYKA ŁÓDŹ STUDIA I STOPNIA

DIETETYKA ŁÓDŹ STUDIA II STOPNIA


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

DIETETYKA ŁÓDŹ STUDIA STACJONARNE

DIETETYKA ŁÓDŹ STUDIA NIESTACJONARNE

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku dietetyka w Łodzi

Jak wyglądają studia na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Kult ciała i zdrowej sylwetki w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny. Zdrowa dieta, ćwiczenia i dążenie do idealnej figury, to często działania niemal każdej nastolatki i nastolatka. Bycie „fit” jest teraz modne i nawet sławne gwiazdy propagują to spojrzenie. Mówi się natomiast także, że w żyjemy w dobie otyłości.

Co trzeci polski nastolatek boryka się z nadwagą, a niemal co druga osoba po 40 roku życia, nie potrafi właściwie dobrać swojej diety. Z drugiej strony, niektórzy ludzie mają problem z anoreksją – czyli jedzą zbyt mało przez to wyglądają i czują się bardzo źle.

Jak zachować umiar i kiedy głosić się do specjalisty? Co robimy źle? Czy pobłażanie dzieciom i częstowanie ich cukierkami jest złe? A może żywność, którą spożywamy jest tak bardzo przetworzona, że nawet zdrowa dieta jest już po prostu z gruntu niezdrowa? Dietetyk powinien znać odpowiedzi na te pytania. A czym on właściwie się zajmuje? Kiedy zgłosić się po jego poradę?

Łódzkie uczelnie wyższe robią co w swojej mocy, by wykształcić profesjonalistów w tej dziedzinie. Jest teraz popyt na dietetykę, co widać na corocznych rekrutacjach na ten kierunek. Młodzi ludzie ucząc się tego kierunku liczą na pracę w swoim zawodzie. Odpowiedzialność jest spora, ale satysfakcja z wykonywanego zawodu jeszcze większa.

 

Zdobywana wiedza i umiejętności

 

Wiedza

Student w trakcie kształcenia dowie się jak wygląda budowa człowieka, reakcje chemiczne i biochemiczne w ciele oraz metabolizm. Będzie wiedział jakie są zasady dziedziczenia oraz pozna mechanizmy powstawania zaburzeń genetycznych.

Dowie się czym jest fizjologia, układ immunologiczny, a także jakie są w nich zachodzące procesy. Pozna jakie są normy i zasady planowania żywienia pod kątem indywidualnym oraz zbiorowym, będzie potrafił rozróżnić czynniki wpływające na preferencje żywieniowe. Dowie się jak działają leki oraz jakie zachodzą ich interakcje ze składnikami pokarmowymi.

Ponadto, student dietetyki będzie wiedział jakie są psychologiczne i społeczne podstawy zachowań człowieka w kontekście żywienia.

 

Umiejętności

Student dietetyki będzie potrafił zastosować wiedzę z jej zakresu w połączeniu z wiedzą z innych dyscyplin, a także dowie się, przeprowadzić Wywiad żywieniowy, przygotować materiały edukacyjne dla pacjenta oraz udzielić porady dietetycznej. Będzie potrafił określić wzajemny związek między chorobami przewlekłymi a stanem żywienia.

Po zdobyciu niezbędnej wiedzy będzie umiał dokonać wyliczenia zapotrzebowania na składniki odżywcze, a także dowie się jak używać niezbędnych w swoim zawodzie programów komputerowych, by planować odpowiedni model żywienia. Pozna funkcjonowanie narządów i układów, a informacje zdobyte podczas badania będzie potrafił wykorzystać w ocenie zaburzeń odżywiania.

Dietetyk po studiach w Łodzi będzie potrafił pomóc zarówno dzieciom jak i osobom w podeszłym wieku, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym i sportowcom.

 

Kompetencje społeczne

Absolwent dietetyki będzie taktowny tolerancyjny i otwarty w kontaktach interpersonalnych, a posiadając świadomość własnych ograniczeń będzie wykorzystywał swoje mocne strony, wyciszając te słabsze. Dowie się jak poprawnie kierować zespołem specjalistów oraz przekazać im wiedzę z zakresu dziedzin nauki o zdrowiu.

Będzie szanował swoich pacjentów, zachowując ich tajemnicę oraz pomagać im zgodnie ze sztuką lekarską. Poradzi sobie także jako indywidualna jednostka, a jeśli zajdzie taka potrzeba doskonale da sobie radę pracując w grupie. Absolwent tego kierunku będzie miał świadomość ciągłego pogłębiania wiedzy, co może zaprocentować w jego dalszym życiu i pracy.

 

 

Program studiów i przedmioty

Łódzkie uczelnie wyższe starają się tak dobierać swoją ofertę, by kierunek dietetyka był jak najbardziej atrakcyjny dla potencjalnego kandydata. Trzeba w tym miejscu dopowiedzieć, że jest to kierunek ściśle związany z wiedzą medyczną. Oznacza to, że przeszły student dietetyki będzie musiał poznać wybrane zagadnienie medyczne, które będą rozszerzone o wiedzę z zakresu psychologii i nauk społecznych.

Podstawą bowiem pracy dietetyka jest wywiad z pacjentem, o czym bez wątpienia zdają sobie sprawę profesorowie wykładający na tym kierunku. Ich głównym celem jest wykształcić profesjonalistów w dziedzinie dietetyki, nie bojących się wyzwań, spraw trudnych i niekiedy mocno skomplikowanych. W trakcie studiów duży nacisk kładzie się także, na rozwijanie w młodym człowieku zdolności empatycznych.

Praktyki podejmowane w trakcie kształcenia mają przygotować kandydata, do pełnienia swojego przyszłego zawodu w sposób otwarty i tolerancyjny.

 

W programie studiów na kierunku dietetyka znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

Jakie predyspozycje i zainteresowania są ważne?

Każdy kandydat wybierając studia zastanawia się, czy ten kierunek jest aby na pewno dobry dla mnie? Bez wątpienia należy zastanowić się jakie predyspozycje są ważne, by w późniejszym życiu być profesjonalnym dietetykiem. Po pierwsze kandydat na te studia powinien zdawać sobie sprawę z kruchości ludzkiego zdrowia, a także znać konsekwencje podejmowanych wyborów w kontekście żywienia.

Przyszły student dietetyki oprócz wiedzy na temat wartości zdrowia, musi mieć w sobie empatię niezbędną do rozmów z pacjentami, a także szacunek i otwartość – czyli cechy konieczne w pracy z przyszłymi podopiecznymi. Ponadto dobrze by było, gdyby potencjalny kandydat na te studia orientował się w obecnych trendach, i wybierał zdrową żywność zamiast produktów fast food.

Najlepiej, gdyby przyszły kandydat potrafił gotować, a każdą dietę którą próbowałby oferować swoim podopiecznym, testował by najpierw sam.

Wtedy na własnej skórze mógłby ocenić korzyści lub negatywne skutki przedstawionego żywienia, dążąc tym samym do doskonałego balansu dietetycznego.

Predyspozycje kandydata na studia na kierunku dietetyka:

 • zdolności komunikacyjne
 • empatia
 • sumienność
 • gotowość do ciągłej nauki
 • cierpliowość
 • umiejętność tworzenia relacji
 • umiejętność pomocy innym
 • dobra organizacja
 • samodzielność
Ile trwają studia na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Ile trwają studia na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Studia na kierunku Dietetyka w Łodzi, w zależności od wybranego stopnia trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Każdy, kto zastanawia się nad podjęciem studiów na jakimkolwiek kierunku, z pewnością myśli o czasie, który będzie musiał poświęcić na edukację. 

Studia medyczne w Łodzi na kierunku Dietetyka, w zależności od tego, na jakim poziomie nauki jest przyszły student, można rozpocząć od studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Te pierwsze trwają sześć semestrów i zostają zwieńczone uzyskaniem tytułu licencjata, studia drugiego stopnia natomiast są nieco krótsze – na ich ukończenie potrzeba jedynie czterech semestrów, a więc dwóch lat, a ich absolwent zostaje utytułowanym magistrem.

Na długość studiów nie ma wpływu wybór ich trybu. Zarówno studenci stacjonarni, jak i niestacjonarni będą musieli poświęcić dokładnie tyle samo czasu na ich ukończenie.

Jaka praca po studiach na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Jaka praca po studiach na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Obecnie dietetyka przeżywa swój renesans – coraz więcej ludzi zastanawia się nad tym jak je i co je a żywność, którą wkładamy do koszyka wybieramy z pewnych źródeł. Zawód dietetyka zyskuje na coraz większej popularności – powstaje wiele firm cateringowych, oferujących zbilansowaną dietę dopasowaną do potrzeb i stylu życia klientów.

Ponadto, wielu większych, polskich miastach można znaleźć kliniki leczenia otyłości lub ośrodki zdrowia, kładące nacisk na odżywianie. Prawdopodobnie jest to spowodowane ciągłą walką o piękną sylwetkę, jaką karmią nas media społecznościowe.

Często bowiem młodzież zbyt serio bierze to, co widzi na ekranach swoich telefonów, doprowadzając do zaburzeń odżywiania.

Jako dietetyk można także znaleźć pracę w wielu ośrodkach zdrowia, zarówno tych publicznych jak i prywatnych, sanatoriach oraz szkołach. Coraz częściej kluby fitness inwestują w specjalistów z tej dziedziny, oferując kompleksowe usługi i holistyczną dbałość o sylwetkę.

 

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku dietetyka

Praca jako dietetyk można znaleźć w publicznych ośrodkach zdrowia lub prywatnych klinikach. Ponadto, coraz więcej klubów fitness oferuje takie usługi, dzięki czemu dietetycy mogą znaleźć pracę także i tam.

Coraz więcej szkół i przedszkoli inwestuje w specjalistów z dziedziny dietetyki, a jeśli ktoś woli pracę z dorosłymi, może wybrać sanatoria. Wszelkiego rodzaju kluby sportowe, także szukają profesjonalnych dietetyków, by móc pomóc swoim zawodnikom w przygotowywaniu zbilansowanych posiłków niezbędnych w utrzymaniu zdrowej sylwetki.

Istnieje także wiele firm oferujących swoim klientom zbilansowane posiłki, w formie cateringu dietetycznego. Może być to dobre miejsce, w którym należy ubiegać się o pracę. Jeżeli jesteś bardziej przedsiębiorczy, możesz pomyśleć o otwarciu własnej kliniki propagującej zdrowy styl życia.

 

Przykładowe stanowiska po studiach na kierunku dietetyka

 • Dietetyk
 • specjalista do spraw żywienia
 • trener personalny

 

Gdzie studiować na kierunku Dietetyka w Łodzi?

 

Dietetyka studia w Łodzi - uczelnie:

 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

czytaj dalej uczelnie w Łodzi

 

1. Uczelnie publiczne

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym jest realizowana na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Studia są prowadzone w systemie dwustopniowym: 3 lata trwają studia licencjackie, a następnie dwuletnie studia magisterskie.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybach:

 • Stacjonarne (studia bezpłatne limit miejsc 85 osób)

 

Studia na kierunku dietetyka to doskonały wybór dla osób, które nie boją się wyzwań oraz chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Ich umiejętności i zdobyte kompetencje w trakcie kształcenia, pozwolą na podjęcie pracy w ośrodkach lecznictwa medycznego, poradniach dietetycznych oraz innych jednostkach podstawowej ochrony zdrowia.

Student nauczy się, jak poprawnie komponować posiłki, prowadząc przy tym balans między smakiem i składnikami odżywczymi. Profesjonalne poznanie planowania żywienia ułatwi przyszłemu dietetykowi pracę z ludźmi dotkniętych chorobami, spowodowanymi błędnym odżywianiem. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi nie powinien mieć trudności ze znalezieniem pracy w swoim kierunku, ponieważ wykwalifikowana karda profesorów dołoży wszelkich starań, by uposażyć przyszłego adepta dietetyki w niezbędne informacje z tej dziedziny.

Ten interdyscyplinarny kierunek studiów pozwoli na poznanie nie tylko zagadnień z zakresu medycyny. W trakcie kształcenia student pozna elementy psychologii i socjologii, by mógł w pełny i obszerny sposób pomagać swoim podopiecznym.

Dowiedz się więcej

 

 

2. Uczelnie niepubliczne

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, można studiować na kierunku dietetyka w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia I stopnia trwają trzy lata, a ich absolwent może zyskać tytuł licencjata, nastepnie można kontynować kształcenie na magisterskich 2 letnich studiach II stopnia.

 

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybach:

 • Stacjonarne (4800 zł)
 • Niestacjonarne (5640 zł)

 

Studiując dietetykę na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, student może dowiedzieć się, skąd biorą się choroby związane z odżywianiem oraz jak im zapobiegać. Uzyskując szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, student jest przygotowywany do zawodu dietetyka.

Uczelnia posiada w swojej ofercie ciekawe ścieżki kształcenia, pozwalające młodemu adeptowi na poznanie tematu w obszarze go interesującym. Można wybrać spośród:

 • Dietetyki sportowej
 • Psychodietetyki
 • Dietetyki medycznej

Zajęcia praktyczne proponowane przez uczelnię, umożliwią studentom poznanie technik i narzędzi pracy dietetyka, a nowoczesne formy nauczania i poznanie programów komputerowych niezbędnych w trakcie pracy profesjonalisty pokażą, w jaki sposób tworzyć zaawansowane jadłospisy dietetyczne.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, przygotowuje swoich studentów do pracy w zawodzie dietetyka, a rozbudowany program ułatwi podjęcie pracy w przychodniach i gabinetach specjalistycznych oraz innych placówkach zdrowia, zajmujących się pacjentami z zaburzeniami psychosomatycznymi.

Podczas studiów na tej uczelni, słuchacz także dowie się, jak otworzyć swoją klinikę, by w sposób odpowiedni dla siebie, móc nieść pomoc innym.

Dowiedz się więcej

 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Dietetyka w Łodzi?

 

Proces rekrutacji

Przed rozpoczęciem procesu rekrutacji na studia w Łodzi, należy przede wszystkim sprawdzić terminy rekrutacji. Zwykle na stronach internetowych wybranej uczelni wyższej są podane daty, w których należy składać niezbędne dokumenty.

Jeśli kandydat na studia zarejestruje się na stronie danej szkoły wyższej a później uiści opłatę rekrutacyjną, w dalszym etapie musi donieść niezbędne dokumenty. Najważniejsze jest jednak, by zrobić to w terminie – w przeciwnym razie można zostać skreślonym z listy studentów!

 

Jakie przedmioty brane są pod uwagę

Ponieważ dietetyka jest kierunkiem związanym z medycyną, należy przygotować się do zdawania biologii i chemii. Oczywiście zalecamy zdawać te przedmioty na poziomie rozszerzonym – wtedy szanse na dostanie się na dietetykę są o wiele wyższe. Oprócz biologii i chemii można zdawać takie przedmioty jak:

 • fizyka,
 • matematyka,
 • geografia,
 • informatyka.

 

Zalecamy jednak sprawdzić osobiście, jakie przedmioty są brane pod uwagę w procesie rekrutacji, każda uczelnia wyższa może stawiać swoje wymagania.

 

Wymagane dokumenty

Łódzkie uczelnie wyższe z reguły wymagają podobnych dokumentów, by dostać się na studia. Zalecamy jednak sprawdzić te informacje osobiście. Najprawdopodobniej będą to:

 • oryginał świadectwa maturalnego,
 • podpisane podanie o przyjęcie na studia,
 • formularz osobowy,
 • 2 aktualne fotografie zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych.

 

STUDIA W ŁODZI - ważne informacje

kierunki studiów w Łodzi

studia w Łodzi

 

DIETETYKA - ważne informacje

dietetyka studia

dietetyka studia online

dietetyka studia online w Łodzi

studia medyczne w Łodzi

studia medyczne w Polsce

zasady rekrutacji na studia

STUDIA NA KIERUNKU DIETETYKA ŁÓDŹ – ZAOCZNE (NIESTACJONARNE)

Kierunek dietetyka w Łodzi możesz realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na studiowanie w trybie dziennym, warto wybrać studia zaoczne, które odbywają się w trybie weekendowym, co oznacza, że zajęcia realizowane są od piątku do niedzieli w zależności od programu studiów wybranej uczelni w Łodzi.

Studia dzienne realizuje się w trakcie zajęć od poniedziałku do piątku.

dowiedz się więcej na temat kierunku dietetyka studia zaoczne w Łodzi

Jakie są ceny studiów na kierunku dietetyka w Łodzi?

Kierunki studiów w Łodzi w formie wieczorowej lub zaocznej są studiami płatnymi. Ceny semestralne i roczne studiów niestacjonarnych ustalane są indywidualnie przez uczelnie w Łodzi i różnią się od siebie w zależności od realizowanego kierunku studiów.

Czesne za rok studiów na kierunku dietetyka w Łodzi możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych. Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni w Łodzi.

Studia stacjonarne w zależności od wybranej uczelni mogą być płatne lub bezpłatne.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku dietetyka - ceny w Łodzi

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Dietetyka w Łodzi?

Wybór studiów, kierunku, a także miejsca nauki to decyzje, od których będzie zależeć nasza najbliższa przyszłość. Aby nie podejmować ich pochopnie zadajemy wiele pytań, aby upewnić się w swoim działaniu. Jakie ma kierunek Dietetyka w Łodzi opinie?

Dagmara, studentka Dietetyki w Łodzi mówi:

Dietetyka to coraz ważniejsza dziedzina. Społeczeństwo rzadko dba o swoje zdrowie, kondycję fizyczną, nie mówiąc o poprawnych nawykach żywieniowych. Uczę się, aby przynajmniej spróbować powstrzymać nieco ten mechanizm."

Kierunki medyczne w Łodzi

farmacja
położnictwo
Rozwiń

21 Uczelni w Łodzi

Może zadajesz sobie pytanie, czy Łódź jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród sześciu publicznych i piętnastu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują łódzkie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Łodzi

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia medyczne wybrać

Studia na kierunku dietetyka - wszystko co musisz wiedzieć

Studia medyczne w Łodzi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi kierunki

Jakie są kierunki medyczne w Łodzi

Co zdawać na maturze

Studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

 

Komentarze (1)

Justyna odpowiedz

Polecam wejść na medyk.edu.pl i zobaczyć ofertę i program studiów. Już po tych kilku zdaniach można mieć pewność, że człowiek dużo się nauczy i warto spróbować swoich sił.