Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego - kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego - kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego - kierunki studiów

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego to wrocławska wyższa szkoła artystyczna, która zajmuje znaczące miejsce w środowisku akademickim i muzycznym. Akademia jest ośrodkiem naukowym, który prowadzi badania nad rozmaitymi aspektami kultury muzycznej Śląska. Prowadzone są liczne konferencje z kształcenia słuchu, teorii muzyki oraz z wykonawstwa muzyki wokalnej. W ofercie edukacyjnej uczelni znajduje się osiem kierunków studiów na czterech wydziałach, a ponadto studenci mają okazję uczestniczyć w częstych koncertach symfonicznych lub kameralnych, a także koncertach chóralnych, jazzowych i spektaklach operowych. Absolwenci stają się profesjonalnymi artystami, którzy podejmują wymarzoną pracę w zespołach chóralnych i kameralnych, prowadząc badania nad rozwojem twórczości muzyki, nauczając młodzież w szkołach oraz prowadząc zabiegi terapeutyczne poprzez muzykę. 

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii

Wydział Instrumentalny

Wydział Wokalny

Wydział Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki KościelnejAkademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu studia I i II stopnia

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćAkademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekaćAkademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu popularne kierunkiKomentarze (0)