Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii - kierunki studiów 2024/2025

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii

kierunki studiów 2024

Odkryj kierunki w WSZIP i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2024 – Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w roku akademickim 2024/2025 mają do wyboru 3 kierunki studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Można powiedzieć, że porównując oferty dydaktyczne rodzimych uczelni łatwo zauważyć podobieństwa. Ale w prowadzeniu kształcenia wyższego nie liczy się tylko nazewnictwo proponowanych kierunków, ale przede wszystkim ich charakter, profil, a także przestrzeń, w której poruszają się studenci w ramach realizowanych zajęć. Wszyscy dobrze wiemy, że w każdy problem i każdy temat można zagłębić się bardzo mocno, bądź przedstawić go tylko powierzchownie. W Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w Poznaniu kładzie się nacisk na tę pierwszą metodę.

Należy zadać sobie pytanie: jakie dyscypliny są najważniejsze dla przestrzeni biznesowej? Odpowiedź jest prosta. To Zarządzanie i Administracja. Pod tymi kierunkami, w Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w Poznaniu, kryje się niezliczona ilość specjalności i ścieżek kształcenia, które najlepiej świadczą o tym, jak istotne oraz złożone to dziedziny. Studiując wymienione kierunki studenci zagłębiają się nie tylko w regulacje prawne, przepisy czy też zasady przedsiębiorczości.

Uczą się także psychologii, poznają rodzaje zachowania klientów, ćwiczą skuteczne metody negocjacji i prawidłowej komunikacji. Studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w Poznaniu to znacznie szersze, niestandardowe i pozbawione schematów patrzenie na kierunki kształcenia. To stawianie istotnych pytań i poszukiwanie odpowiedzi.

To, co wyróżnia Wyższą Szkołę Zarządzania i Psychologii w Poznaniu to praktyczny profil nauczania. Połowę realizowanych zajęć stanowią warsztaty oraz projekty prowadzone przez praktyków biznesu na kierunku Zarządzanie oraz praktyków sądownictwa i administracji na kierunku Administracja. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co umożliwia zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi, w tym również aktualnymi wyzwaniami w pracy zawodowej studentów.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii - kierunki studiów 2024/2025

  • administracja
  • administracja - studia online
  • psychologia
  • zarządzanie
  • zarządzanie - studia online

Dowiedz się więcej: www.wszib.poznan.pl

 

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu: znaleziono 5

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
Administracja

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Administracja - studia online

II stopnia

online

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Zarządzanie - studia online

I stopnia, II stopnia

online

Poziom i forma studiów

Grupa kierunku

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu popularne kierunki

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Poziom studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Komentarze (0)