Wyższa Szkoła Filologiczna - kierunki studiów

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

Znajomość języków obcych może być traktowana jako dodatkowa umiejętność, jak również fundamentalna kwalifikacja do pracy. Niezależnie od postrzegania, języki obce to dzisiaj przepustka nie tylko do ciekawszej drogi zawodowej, ale także ułatwienie funkcjonowania we współczesnym świecie.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu to dziedziny filologiczne z zakresu najpopularniejszych języków świata, czyli języków które mają największe znaczenie na świecie, jak również największe znaczenie w przestrzeni biznesowej. Priorytetowym celem wrocławskiej uczelni jest kształcenie nowoczesnych filologów, którzy z łatwością potrafią odnaleźć się na dzisiejszym rynku. Gwarancją wysokiej jakości programu nauczania jest wyróżniająca ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej, jak również absolwenci doskonale radzący sobie po zakończeniu studiów.

Należy zaznaczyć, że kierunki oferowane przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu nie mają na celu przekazania wiedzy ogólnej i powierzchownej o danym języku. To zagłębienie się w strukturę języka, a także rozwijanie umiejętności posługiwania się nim na różnych płaszczyznach i w różnych przestrzeniach, z najmocniejszym akcentem położonym na media, sektor IT oraz szeroko rozumiany biznes. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że aby podjąć naukę na niektórych kierunkach nie trzeba posługiwać się językiem, ponieważ jego nauka realizowana jest od podstaw. Wysokiej jakości wiedza o języku obcym otwiera wiele drzwi do karier zawodowych.

Absolwenci kierunków kształcenia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu pracują w biurach tłumaczeń, środkach masowego przekazu, międzynarodowych firmach i korporacjach, instytucjach kultury, biurach podróży, urzędach, czy szkolnictwie. Niemała grupa osób po zakończeniu nauki zakłada własną działalność, ponieważ studia oprócz języków uczą także poruszania się po świecie przedsiębiorczości.

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu popularne kierunki

Komentarze (0)