Wyższa Szkoła Filologiczna - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Filologiczna - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

kierunki studiów 2021

Odkryj kierunki w WSF i sprawdź gdzie możesz studiować 

Kierunki studiów 2021 – Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

Znajomość języków obcych może być traktowana jako dodatkowa umiejętność, jak również fundamentalna kwalifikacja do pracy. Niezależnie od postrzegania, języki obce to dzisiaj przepustka nie tylko do ciekawszej drogi zawodowej, ale także ułatwienie funkcjonowania we współczesnym świecie.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu to dziedziny filologiczne z zakresu najpopularniejszych języków świata, czyli języków które mają największe znaczenie na świecie, jak również największe znaczenie w przestrzeni biznesowej. Priorytetowym celem wrocławskiej uczelni jest kształcenie nowoczesnych filologów, którzy z łatwością potrafią odnaleźć się na dzisiejszym rynku. Gwarancją wysokiej jakości programu nauczania jest wyróżniająca ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej, jak również absolwenci doskonale radzący sobie po zakończeniu studiów.

Należy zaznaczyć, że kierunki oferowane przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu nie mają na celu przekazania wiedzy ogólnej i powierzchownej o danym języku. To zagłębienie się w strukturę języka, a także rozwijanie umiejętności posługiwania się nim na różnych płaszczyznach i w różnych przestrzeniach, z najmocniejszym akcentem położonym na media, sektor IT oraz szeroko rozumiany biznes. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że aby podjąć naukę na niektórych kierunkach nie trzeba posługiwać się językiem, ponieważ jego nauka realizowana jest od podstaw. Wysokiej jakości wiedza o języku obcym otwiera wiele drzwi do karier zawodowych.

Absolwenci kierunków kształcenia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu pracują w biurach tłumaczeń, środkach masowego przekazu, międzynarodowych firmach i korporacjach, instytucjach kultury, biurach podróży, urzędach, czy szkolnictwie. Niemała grupa osób po zakończeniu nauki zakłada własną działalność, ponieważ studia oprócz języków uczą także poruszania się po świecie przedsiębiorczości.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu: znaleziono 9

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
  Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów
  Amerykanistyka

  I stopnia

  stacjonarne

  Anglistyka

  I stopnia, II stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Anglistyka od podstaw

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Filologia norweska od podstaw

  I stopnia

  niestacjonarne

  Germanistyka

  II stopnia

  niestacjonarne

  Germanistyka od podstaw

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Hispanistyka

  II stopnia

  niestacjonarne

  Hispanistyka od podstaw

  I stopnia

  stacjonarne, niestacjonarne

  Italianistyka

  II stopnia

  niestacjonarne

  Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu - kierunki studiów

  Grupa kierunków
  Poziom studiów
  Wydział

  Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

  Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

  Komentarze (0)