POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Kierunki studiów: chemia, fizyka, informatyka, matematyka Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet w Siedlcach

WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH

Kierunki studiów: chemia, informatyka, matematyka, analityka z diagnostyką molekularną, biologia, biologia sądowa, inżynieria procesów technologicznych, mathematics, analiza danych, biology, gospodarka odpadami i recykling, instrumentalna analityka chemiczna Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Politechnika Warszawska

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

ul. Koszykowa 75

00-662 Warszawa

tel. 0-22 234-7295

e-mail: pawlicka@mini.pw.edu.pl

http://www.mini.pw.edu.pl

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Politechnika Warszawska

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Warszawska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Student Ocena odpowiedz

Studia bez wątpienia dają bardzo duże perspektywy, jednakże moim zdaniem zbyt dużym kosztem. Na kierunku informatyka jest wielu prowadzących, którym sprawia przyjemność uwalanie studentów. Sytuacje, w których brakuje jednego, a nawet połowy punktu i prowadzący nie daje szans na poprawę jest wiele. Z wielu przedmiotów (wymienię kilka - Systemy Operacyjne 1 i 2, Matematyka Dyskretna 2, Algorytmy i Struktury Danych 2) co roku jest dorzucana dodatkowa grupa ćwiczeniowa lub laboratoryjne, ponieważ tak dużo osób nie zdaje tych przedmiotów. Są prowadzący, którzy uważają ich studentów za idiotów, najpierw piszą maile, że kolokwium/laboratorium/egzamin będzie łatwy i większość zda, a w sesji zdaje 6 osób z roku. Ewidentnie wydział szuka pieniędzy na każdym kroku, niestety patrzy w kieszeń studenta oraz ich rodziców. W odróżnieniu od innych uczelni praca na 2/3 roku graniczy z cudem ze względu na nawał pracy. Wydział ten mogę polecić osobom, które mają nerwy ze stali, nie mają życia towarzyskiego, studia są dla nich wszystkim oraz mają bardzo dobre przygotowanie z LO, gdyż sama wiedza z matury nie wystarczy, potrzeba doświadczenia w konkursach matematycznych. Pamiętam, jak na pierwszym roku pewna pani prowadząca przedmiotu matematycznego z uśmieszkiem i niedowierzaniem zapytała się, czy na pewno nie ma w podstawie programowej LO całek. Troszkę oderwani od rzeczywistości, nieprawdaż ;) Wszystkim obecnym i przyszłym studentom życzę nerwów ze stali, cierpliwości i głębokiej kieszeni, bo się przyda

Matematyk Ocena odpowiedz

Studia trudne, przez co malo jest ludzi ktorzy faktycznie zaliczyli 3 lata w 3 lata, ale mysle ze jest to kwestia systematycznej pracy (ktorej jak wiadomo ciezko przetrzegac :/ ). Wyklady i cwiczenia z malymi wyjatkami prowadzone dobrze, prowadzacy zawsze odpowiadaja na pytania i tlumacza gdy student ma problem. Niektorzy organizuja dodatkowe podejscia z egzaminow w trakcie semsetru (np w marcu z AM1), atmosfera mila i przyjazna, wszyscy na roku sie dobrze znaja. Bez owijania w bawelne jednak studia sa ciezkie i trudno zorganizowac sobie czas na dzialalnosc w kolach, ale to tez w duzej mierze zalezy od organizacji czasu. Z pewnoscia sa to studia rozwojowe, nauczysz sie na nich bardzo wiele rzeczy, ktore przydadza sie glownie w trakcie specjalizacji, czyli magisterki, ale poza tym nieobce bedzie ci logiczne i analityczne myslenie - cecha poszukiwana przez pracodawce jak i niezmiernie przydatna w zyciu.