FINANSE PUBLICZNE I PODATKI

FINANSE PUBLICZNE I PODATKI

FINANSE PUBLICZNE I PODATKI

Studia w Poznaniu

finanse publiczne i podatki

Odkryj studia finanse publiczne i podatki w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Finanse publiczne i podatki studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Finanse publiczne obejmują zjawiska i procesy gromadzenia oraz podziału środków pieniężnych, będących w dyspozycji władz publicznych. Istotnym ich elementem są podatki. Co wiemy o podatkach? Na pewno na tak postawione pytanie, niejedna osoba powiedziałaby, że są zbyt wysokie. Ale czy na pewno? Na jakie cele przeznaczane są pieniądze z podatków? Jakie są ich rodzaje? Chcąc zostać ekspertem w tym temacie warto wybrać Finanse publiczne i podatki, czyli propozycję kształcenia, która odsłoni wszystkie karty tego zagadnienia.

Studenci Finansów publicznych i podatków uczą się przygotowywać i przeprowadzać audyt i kontrolę w jednostkach sektora finansów publicznych, poznają ramy prawne dotyczące podatków w Unii Europejskiej, a także dowiadują się jak realizować cele przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu narzędzi planowania podatkowego.

Wiedza z zakresu finansów publicznych i podatków może się przydać nie tylko we własnym gospodarstwie domowym, czy przy wypełnianiu zeznań podatkowych. Przede wszystkim można ją wykorzystać w pracy zawodowej. A gdzie? Między innymi w urzędach celnych, urzędach skarbowych, administracji samorządów lokalnych, biurach podatkowych, czy kancelariach.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia FINANSE PUBLICZNE I PODATKI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)